Umíme navázat kontakt s mimozemšťany, tvrdí nadšenci. Jako důkaz zveřejnili toto VIDEO

Melbourne – Skupina Australanů z Melbourne tvrdí, že je možné „přivolat“ mimozemšťany. Své tvrzení dokládá videem, na kterém se jí podařilo zachytit podivný objekt na obloze, který se objevil těsně poté, co se parta pokusila „navázat kontakt“.

UFO
doporučujeme

Podivná nahrávka vznikla v sobotu v australském Melbourne, pořídila ji skupina s názvem Eceti Austrálie, která tvrdí, že umí navázat kontakt s mimozemšťany. Na snímku, který se objevil na YouTube a stránkách skupiny, se poté, co se pokusí skupina navázat kontakt, objeví podivné kulovité těleso. To se pak nějakou dobu vznáší se nad nimi a nakonec zase odletí.

Zdroj: YouTube

Scott C. Waring, redaktor serveru ufosightingsdaily.com, byl údajně záběry ohromen. Podle jeho názoru dokazují, že mimozemšťané navštívili Zemi. „To je opravdu úžasné video silné zářící koule, která se tento týden vznášela nad lidmi v Melbourne," cituje jeho slova server Express.

„UFO se dostalo až nad ně během noci, kdy bylo zatažené nebe. A než odletělo, pohybovalo se nad nimi. Zmínili se o hvězdném jazyku, který je jakousi formou pozitivního myšlení a pocitů lásky, které způsobí, že UFO přijde," vysvětluje princip „komunikace s mimozemšťany".

„Jak jsem již řekl dříve, UFO je často vybaveno emocionálními senzory, které jsou vhodné k ochraně, ale stejně tak dokážou najít ty, kteří jsou vnímaví k jejich vzezření," dodal „expert" na UFO.

Skupina Eceti Austrálie na svých internetových stránkách uvádí, že jejím cílem je „pomoci zvýšit povědomí veřejnosti o ET realitě". „Chceme pomoci a asistovat lidem se spojením k pozitivním bytostem z jiného světa," uvedl mluvčí. „Také chceme vytvořit a provozovat centrum, ve kterém se budeme učit a získávat moudrost. Chceme pomoci a asistovat při spojení s mnoha dalšími pozitivními civilizacemi ve vesmíru," dodal.

Témata: UFO | Austrálie
Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nový britský test na covid zjistí výsledek za hodinu a půl, podle studie…

18.09.2020 14:06 Britský test na koronavirus od společnosti DnaNudge poskytuje přesné výsledky téměř ve všech…

Covid strčí chřipku do kapsy. Při stejném počtu nakažených bychom mrtvé…

17.09.2020 21:53 Aktualizováno ANALÝZA - Onemocnění covid-19 vyvolané novým typem koronaviru SARS-CoV-2 svádí boj nejen s imunitou…

Obyčejná rýma zastavila chřipku, tvrdí nový výzkum. Dokáže to i v případě…

17.09.2020 12:28 Rhinoviry mohou za nejběžnější nachlazení v celé populaci a podle nového výzkumu je rýma schopna…

Na Venuši může být život. NASA zvažuje vyslání vědeckých misí

17.09.2020 09:00 Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) zvažuje schválení až dvou planetárních vědeckých…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama