Nad městem se vznášela podivná postava. Zachytila kamera UFO?

Obyvatelé mexického Baja California natočili podivnou postavu, jež se vznáší nad střechami budov. Byl to návštěvník z vesmíru. Možná ale z jiného, než by se mohlo na první pohled zdát.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

UFO
doporučujeme

Internetem virálně koluje video, na kterém je dle některých názorů zachycen mimozemský tvor. Na záběrech a fotografiích můžeme vidět postavu podobnou člověku, jak se vznáší vysoko v oblacích. Video se ihned stalo hitem a v současnosti už má přes 50 000 shlédnutí. Dle jedněch názorů jde o technicky vyspělého návštěvníka z vesmíru. Jiní lidé zase tvrdí, že vysvětlení je mnohem prozaičtější.

„Mimozemšťané mají obavu, protože lidstvo za poslední dobu uskutečnilo mnoho letů do vesmíru.“ říká samozvaný expert na UFO Pedro Ramirez pro Fox News. Podle něj jde o první takové pozorování v roce 2018. „Jde o důkaz, že mimozemšťané mají o naši planetu zájem.“ dodává. Ne všichni jsou ale toho názoru, že se jedná o skutečnou mezigalaktickou návštěvu. Část internetové komunity, která se podobnými videi zabývá, tvrdí, že jde o podvrh.

zdroj: YouTube

Existuje ale ještě jedna možnost. Ve Spojených státech i v Mexiku, kde bylo pořízeno právě toto video, jsou velmi populární héliem plněné balónky filmových postav v životní velikosti. Často jsou k vidění například stormtroopeři ze série Star Wars. A na serveru YouTube také existuje řada videí, na kterých se stormtrooper zkrátka uvolní z provázku a je unášen větrem kamsi do krajiny. A dle mnohých názorů se právě v případě tohoto videa jedná o „prchajícího“ stormtroopera.

Loading...
Témata: UFO | Mexiko | EuroZprávy.cz
Vstupte do diskuze (3)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko dnes čeká zatmění Měsíce. Podle astronomů na dlouho poslední

16.07.2019 11:41 V noci z úterý na středu budou moci Češi od 22 hodin pozorovat částečné zatmění Měsíce. Země sice…

Noční show na obloze: Měsíc při dnešním zatmění získá unikátní barvu.…

16.07.2019 07:39 Dnes půl hodiny před půlnocí nastane hlavní fáze částečného zatmění Měsíce, který v tu chvíli bude…

Jupiter má v plynném obalu záhadné "díry". Objev českých vědců zaujal ve…

15.07.2019 14:57 Aktualizováno V plynném povrchu planety Jupiter se zřejmě vyskytují oblasti s výrazně nižší hustotou, než se…

Čeští vědci se vydali na tichomořský ostrov, objevili nové druhy mravenců

15.07.2019 12:12 Vědecký tým pod vedením entomologa Milana Jandy z českobudějovického biologického centra akademie…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama