Nad městem se vznášela podivná postava. Zachytila kamera UFO?

Obyvatelé mexického Baja California natočili podivnou postavu, jež se vznáší nad střechami budov. Byl to návštěvník z vesmíru. Možná ale z jiného, než by se mohlo na první pohled zdát.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

UFO

Internetem virálně koluje video, na kterém je dle některých názorů zachycen mimozemský tvor. Na záběrech a fotografiích můžeme vidět postavu podobnou člověku, jak se vznáší vysoko v oblacích. Video se ihned stalo hitem a v současnosti už má přes 50 000 shlédnutí. Dle jedněch názorů jde o technicky vyspělého návštěvníka z vesmíru. Jiní lidé zase tvrdí, že vysvětlení je mnohem prozaičtější.

„Mimozemšťané mají obavu, protože lidstvo za poslední dobu uskutečnilo mnoho letů do vesmíru.“ říká samozvaný expert na UFO Pedro Ramirez pro Fox News. Podle něj jde o první takové pozorování v roce 2018. „Jde o důkaz, že mimozemšťané mají o naši planetu zájem.“ dodává. Ne všichni jsou ale toho názoru, že se jedná o skutečnou mezigalaktickou návštěvu. Část internetové komunity, která se podobnými videi zabývá, tvrdí, že jde o podvrh.

zdroj: YouTube

Existuje ale ještě jedna možnost. Ve Spojených státech i v Mexiku, kde bylo pořízeno právě toto video, jsou velmi populární héliem plněné balónky filmových postav v životní velikosti. Často jsou k vidění například stormtroopeři ze série Star Wars. A na serveru YouTube také existuje řada videí, na kterých se stormtrooper zkrátka uvolní z provázku a je unášen větrem kamsi do krajiny. A dle mnohých názorů se právě v případě tohoto videa jedná o „prchajícího“ stormtroopera.

Témata: UFO | Mexiko | EuroZprávy.cz
Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pozor na běžné léky proti bolesti, mohou způsobit vážné zdravotní…

17.12.2018 11:09 Nesteroidní protizánětlivé léky (NSA), které se běžně užívají proti bolesti, by mohly mít více…

Vědci hlásí nevídaný objev. Pod oceány našli něco neuvěřitelného

16.12.2018 22:00 Aktualizováno Hlubiny oceánů patří k nejméně probádaným oblastem na naší planetě. Potvrzuje to i nejnovější objev…

Milostné kvákání? Žáby ve městech jsou rafinovanější než žáby v přírodě,…

16.12.2018 10:15 Žáby žijící ve městech kvákají jinak a lépe než jejich kolegyně žijící v přírodě. Nečekaný příklad…

Budeme jíst hlínu? Nejnovější studie přináší zvrat v léčbě obezity

16.12.2018 08:41 Dát si při večeři jako přílohu určitý druh hlíny možná pomáhá při prevenci obezity. Hlína z…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama