Mohou vás zabít milostné hrátky? Lékaři tomu nevěřili, jeden případ je ale přesvědčil

Sex nepřináší jen slast, požitek a potěšení. Může být i nebezpečný a v krajním případě vést dokonce i ke smrti. Upozornili na to lékaři poté, co se jeden takový případ odehrál v Tchaj-wanu.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto
doporučujeme

Představte si situaci, kdy se svým partnerem nebo partnerkou dovádíte v posteli. Z ničeho nic ale jeden z vás padne na postel mrtvý, bez jakékoliv zjevné příčiny. A nepomohou vám ani lékaři.

Přesně stejnou zkušenost má za sebou dvaadvacetiletá Huang, jejíž přítel zemřel při jedné z nejoblíbenějších lidských činností. "V polovině našeho milování se začal potit a měl problémy s dýcháním," vysvětlila dvacetiletá Fu serveru Taipei Times s tím, že následně ztratil vědomí a padl na postel.

Dívka se snažila svého přítele probrat, nevykazoval ale žádnou reakci. Přivolala proto sanitku a mladík byl převezen do nemocnice, kde mu však už lékaři nedokázali pomoci a byl prohlášen za mrtvého.

Mladý muž přitom netrpěl žádným onemocněním. Měl pouze mírnou nadváhu, jinak šlo o zdravého člověka, který se právě zotavil z menšího nachlazení. I přesto zemřel, ale oficiální diagnóza nebyla zpočátku určena. Proč během sexu mladík zkolaboval nějakou dobu nikdo netušil.

Lékaři následně zjistili, co bylo zřejmě příčinou smrti, a vyslali do světa vážné varování. Mladíka zabila fyzická námaha a nízká teplota, tedy sex v chladném prostředí. Ten totiž způsobil srdeční zástavu, které muž podlehl.

Vedoucí pohotovosti nemocnice ve městě Keelung Dr. Shih po této zkušenosti tvrdí, že by se lidé měli vyhnout intenzivnímu sexu v případě, že je jim zima. Podle jeho slov je třeba se nejprve zahřát.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vikingové vykáceli lesy, Island je intenzivně vysazuje

23.07.2019 08:07 Před osídlením Vikingy měl Island hojnost lesů, které byly ochranou proti bouřím. Obávaní válečníci…

Co se s námi děje pár minut před smrtí? S těmito myšlenkami zemřeme

22.07.2019 22:35 Aktualizováno Ví, že živí odtud neodejdou. Stejně tak to cítí jejich pacienti. Práce zdravotní sestřičky v…

Jeskyně v Tatrách vydala tisíce let staré tajemství, archeologové jsou…

22.07.2019 15:50 Jeskyně Hučivá diera v Belianských Tatrách na Slovensku byla osídlená v pravěku. Svědčí o tom…

50 let od přistání na Měsíci: Proč se na něj lidstvo desítky let nevrátilo?

21.07.2019 16:55 Aktualizováno Přistání 12 lidí na Měsíci je nejen největší úspěch amerického Národního úřadu pro letectví a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama