Jsem z roku 2030, tvrdí mladík. Podle detektoru lži říká pravdu. Co předpovídá lidstvu?

V poslední době se s údajnými cestovateli v čase doslova roztrhl pytel. Poté, co se na internetu objevilo video s mužem, který tvrdí, že se zapojil do projektu CIA, díky kterému navštívil Zemi v roce 2118, se objevil další podobný snímek, který se stal virálem.

Přidejte svůj názor 32 komentářů

cestování časem

Starší muž, který si říká Alexander Smith, tvrdí, že je cestovatelem v čase. Na videu zveřejněném na internetu v ruce drží strašidelný obrázek a tvrdí, že ukazuje Zemi v roce 2118. Je prý součástí tajného experimentu CIA. Zároveň varuje, že Zemi do roku 2050 navštíví mimozemšťané.

O tom, že cestování v čase není mýtus, se pokouší svět přesvědčit i mladík, který si nechává říkat Noah a který svou pravou identitu posle svých slov skrývá ze strachu o život. Tvrdí, že se vrátil z budoucnosti, konkrétně z roku 2030, aby řekl všem pravdu, píše server news.com.au. To, že říká pravdu, údajně dokládá i test na detektoru lži. 

Noah například tvrdí, že současný americký prezident Donadl Trump bude do Bílého domu zvolen i podruhé a že prezidentské volby se budou konat 3. lisotpadu 2020. V roce 2030 pak podle něj bude hlavou USA osoba se jménem Ilana Remikee. Lidé podle něj v roce 2028 začnou létat na Mars. A v tomtéž roce se objeví cesty časem. A roboti ve stylu Google Glass převezmou svět.

zdroj: YouTube

Rozhovor začíná tím, že se ho někdo zeptá: „Jste skutečným cestovatelem z roku 2030?" Mladík je připojený na detektor lži. A když odpoví „ano“, na monitoru se objeví slovo „pravda“ napsané velkými zelenými písmeny, což znamená, že podle detektoru říká pravdu.

Noah tvrdí, že má „tvrdé důkazy", které podporují jeho předpovědi, ale není si jistý, jestli je může odhalit, kvůli tomu, co vše by mohly způsobit. Říká, že jeho posláním je říci lidem, co svět čeká. Dodává také, že riskoval svůj život, aby cestoval zpět v čase.

Tvrdí také, že je mu 50 let, ale že si vzal lék, který mu pomohl opět vypadat na 25 let.

Vstupte do diskuze (32)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nemoc, která lidem trhá maso, nezmizela. Lékaři by měli pacienty testovat…

21.02.2019 13:50 Lepra neboli malomocenství je nemoc, která je považována za stejně vymýcenou, jako například mor.…

Izraelci budou měřit množství plastů v moři, využijí k tomu zvláštní…

20.02.2019 09:25 Izraelští vědci v nově publikované studii informovali o svém záměru využít mořské živočichy sumky…

Česko jako vědecká velmoc? Ze schválených peněz se vyčerpalo 99 procent

18.02.2019 12:30 Ze schválených 33,8 miliardy korun ze státního rozpočtu na vědu, výzkum a inovace pro rok 2018 se…

Můžeme zničit planetu? Nejsilnější explozi na světě se nevyrovná ani…

17.02.2019 16:24 Výbuchy a ohnivé exploze tvoří dnes jednu z hlavních složek hollywoodských trháků. Aby taky ne,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama