Touha po větším penisu ho stála život. Muž zemřel při plastické operaci

Stockholm - Zdravý muž v nejlepším věku zemřel při operaci, která mu měla přinést větší penis. I přes to, že netrpěl prakticky žádnou nemocí, z ničeho nic utrpěl zástavu srdce a do dvou hodin byl mrtvý.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Muž chtěl větší penis, místo toho zemřel
doporučujeme

Úplně zdravý třicetiletý muž ze Stockholmu zemřel kvůli plastické chirurgii. Přál si zvětšení a prodloužení penisu a to ho stálo život. Vyšetření před operací přitom kromě mírného astmatu neukázalo žádnou nemoc naznačující komplikace.

Procedura obvykle probíhá tak, že doktoři vyjmou nechtěné tukové buňky například z oblasti břicha a použijí je pro zvětšení penisu. Prodloužení bylo úspěšně dokončeno. Když začalo zvětšování (při kterém jsou tukové buňky vstřikovány do penisu), tep pacienta začal šílet, spadl mu krevní tlak a obsah kyslíku v krvi.

Po půl hodině se dostavil infarkt. I přes veškeré snahy přítomných lékařů muž o dvě hodiny později zemřel. „Je to první popsaný případy, kdy zdánlivě jednoduchá a bezpečná procedura zvětšení penisu způsobila smrt mladého a zdravého muže,“ uvádí studie v časopisu, který se zabývá forenzními vědami (Journal of Forensic Sciences).

Forenzní tým usoudil, že za smrtí muže stála plicní embolie (vmetení krevních sraženin do plicních cév a jejich uzávěr - pozn. red.). Při operaci se uvolnil tuk a skrz narušené cévy cestoval až do plic.

Každý rok je prováděno více než 8000 operací na zvětšení penisu. Podle mezinárodních statistik je tento typ operace čím dál tím populárnější. Popsaný případ je první smrtí, ale často dochází k nebezpečnému poškození kůže a močové trubice.

„Je to naprosto zbytečná procedura, která nikdy nefunguje a akorát muže zmrzačí. Může vás zabít,“ tvrdí urolog Tobias Kohler z Mayo Clinic v Rochesteru. „Tohle je možná nejhorší případ, ale těžkých následků bývá mnoho, i permanentní porucha erekce.“

Pokud už o operaci uvažujete, doporučují se dvě procedury, které si muž poručil (prodloužení a zvětšení), rozdělit spíše do řádů týdnů, než hodin. Pokud jsou provedené zároveň, hrozba komplikací se výrazně zvyšuje.

Loading...
Vstupte do diskuze (4)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vznikla líheň teroristů? Tábor al-Húl budí obavy, experti burcují k akci

17.09.2019 00:01 NÁZOR - Po 18 letech od útoků z 11. září Spojené státy nadále čelí hrozbě různých teroristických…

Trump zachraňuje svět: Povolil čerpání ropy z rezerv. Situace je vážná

16.09.2019 21:43 Aktualizováno Americký prezident Donald Trump schválil uvolnění ropy ze strategických rezerv, pokud to bude…

Írán se ozval kvůli útoku, Rúhání mluvil o Jemenu

16.09.2019 21:18 Útok na saúdskoarabská ropná zařízení byl odplatou Jemenců za agresi Saúdské Arábie, uvedl dnes…

Kdo zodpovídá za mír v Sýrii? Erdogan jmenoval tři země

16.09.2019 21:13 Aktualizováno Turecko, Rusko a Írán musí převzít větší díl odpovědnosti za nastolení míru v Sýrii. Prohlásil to…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama