Žena byla nalezena živá v chladícím boxu v márnici, šokovaná rodina požaduje vysvětlení

Johannesburg – Otřesný zážitek má za sebou žena z Jihoafrické republiky. Byla umístěna do chladicího boxu v márnici, protože ji záchranáři po autonehodě prohlásili za mrtvou. 

Přidejte svůj názor 1 komentář

Márnice

Spolu s dalšími byla žena převezena do márnice ve městě Carletonville v provincii Gauteng po autonehodě, podle záchranářů totiž nejevila známky životy.

Forenzní expert při kontrole těl, která byla umístěna do chladicích boxů, zjistil, že žena dýchá. Případ vyšetřují jihoafrické úřady. Záchranná služba, se hájí tím, že její zaměstnanci postupovali standardním způsobem a nepochybili; ženě nenahmatali pulz a nejevila prý ani další známky života.

Žena se teď zotavuje v nemocnici východně od Johannesburgu. Její rodina teď očekává rychlé vysvětlení. „Jako rodina o tom nechceme mluvit, aniž by u toho byla policie, záchranáři a zaměstnanci márnice. Potřebujeme odpovědi," uvedl značně šokovaný člen rodiny v rozhovoru s BBC.

Není to poprvé, co se živý člověk ocitl v márnici. V lednu vězeň v Asturii na severu Španělska nabyl vědomí krátce před pitvou.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Neštěstí na Viktoriině jezeře má přes 200 obětí. Muž přežil ve vzduchové…

22.09.2018 17:38 Aktualizováno Dodoma - Počet obětí nehody trajektu, který se ve čtvrtek večer potopil u tanzanských břehů…

Keňa dovolila promítat lesbický film. Ale jen na chvíli, aby mohl bojovat…

22.09.2018 07:47 Nairobi - Keňská soudkyně zrušila zákaz promítání keňského filmu o lesbickém vztahu - ale jen na…

Tanzanie vyhlásila válku antikoncepci: Vláda zatrhla aktivity americké…

22.09.2018 07:40 Dodoma - Americká nevládní organizace FHI 360 již nesmí v Tanzanii inzerovat služby plánovaného…

Zkáza trajektu na Viktoriině jezeře: Nejméně 136 mrtvých, přes 200…

21.09.2018 19:55 Aktualizováno Dodoma - Nejméně 86 mrtvých si podle aktualizované bilance vyžádala čtvrteční zkáza trajektu na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama