Žena byla nalezena živá v chladícím boxu v márnici, šokovaná rodina požaduje vysvětlení

Johannesburg – Otřesný zážitek má za sebou žena z Jihoafrické republiky. Byla umístěna do chladicího boxu v márnici, protože ji záchranáři po autonehodě prohlásili za mrtvou. 

Přidejte svůj názor 1 komentář

Márnice

Spolu s dalšími byla žena převezena do márnice ve městě Carletonville v provincii Gauteng po autonehodě, podle záchranářů totiž nejevila známky životy.

Forenzní expert při kontrole těl, která byla umístěna do chladicích boxů, zjistil, že žena dýchá. Případ vyšetřují jihoafrické úřady. Záchranná služba, se hájí tím, že její zaměstnanci postupovali standardním způsobem a nepochybili; ženě nenahmatali pulz a nejevila prý ani další známky života.

Žena se teď zotavuje v nemocnici východně od Johannesburgu. Její rodina teď očekává rychlé vysvětlení. „Jako rodina o tom nechceme mluvit, aniž by u toho byla policie, záchranáři a zaměstnanci márnice. Potřebujeme odpovědi," uvedl značně šokovaný člen rodiny v rozhovoru s BBC.

Není to poprvé, co se živý člověk ocitl v márnici. V lednu vězeň v Asturii na severu Španělska nabyl vědomí krátce před pitvou.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Teroristický útok v Egyptě: Na místě panuje zmatek, 15 mrtvých nebo…

16.02.2019 22:27 Aktualizováno Teroristický útok na armádní kontrolní stanoviště na severu Sinaje si vyžádal životy sedmi útočníků…

Nigerijská komise posunula volby o týden

16.02.2019 16:22 Aktualizováno Prezidentské a parlamentní volby v Nigérii, které se měly konat dnes, posunula nigerijská Nezávislá…

V Africe je v pohybu 30 milionů uprchlíků. Přijdou do Evropy?

16.02.2019 09:42 V Africe, kontinentu stiženém mnoha konflikty či klimatickými problémy, je nyní na 30 miliónů…

Neznámí útočníci zabili v Nigérii 66 lidí, z toho 22 dětí

15.02.2019 19:58 Neznámí útočníci zabili ve státě Kaduna na severu Nigérie 66 lidí, včetně 12 žen a 22 dětí.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama