Rodiče hodovali v restauraci, miminko jim zatím zemřelo v autě hlady

Miami - Dopřávali si jídlo, ale své novorozené holčičce ho odpírali! Teprve dvaadvacetidenní holčička zemřela v autě, zatímco její povedení rodiče jedli v nedaleké restauraci. Po pitvě se přišlo na to, že dívenka byla podvyživená.

Ilustrační foto
doporučujeme

Obrovská tragédie se odehrála na americké Floridě. V autě tam zemřela teprve dvaadvacetidenní holčička. Je to o to hrůznější, že ji její rodiče nechali vyhladovět! Roy a Ruby Stephensovi už byli obviněni z vraždy prvního stupně.

Je neuvěřitelné, že holčička umírala během toho, co si ostatní členové rodiny (kromě rodičů ještě roční bratr a dvouletá sestra) užívali jídlo v restauraci.

Stephensovi byli na návštěvě u příbuzných na Floridě a v rychlém občerstvení se stavili na večeři. Malou teprve třítýdenní Betsey však nechali v autě. Po nějaké době ji šla překontrolovat matka, když byla studená přikryla jí dekou a zase odešla. To už ale pravděpodobně byla Betsy mrtvá nebo umírala, píše britský Daily Mail.

Po nějaké době se tam matka znovu vrátila, chtěla ji vzít s sebou. Jenže dívenka byla úplně studená a nereagovala. Teprve po 3,5 hodinách Stephensovi zavolali záchranku! Holčička už ale byla dávno mrtvá.

Pitva ukázala, že Betsy zemřela na podvýživu. Když zemřela vážila pouhých 1,84 kilogramů, přitom porodní váhu měla 2,72 kilogramů. Navíc takto staré děti by měly mít váhu minimálně okolo 3,6 kilogramů! "Holčička během svých 22 dnů života neskutečně trpěla," uvedl asistent náčelníka policie Lakeland Mike Link.

Vyšetřovatelé také přišli na to, že Betsy byla dehydrovaná a nejméně šest nebo sedm hodin před svou smrtí nedostala najíst. Matka uvedla, že to není možné, že ji krmila každé dvě až tři hodiny. Když viděla výsledky pitvy, uznala, že při cestě na dálnici ji možná krmila méně častěji.

Ruby Stephensová také policistům řekla, že Betsy nebyla dcerou jejího manžela a ten o ní nejevil vůbec žádný zájem. Další dvě děti, které se zrůdnými rodiči cestovali byly naprosto zdravé.

Témata: Týrané děti | USA
Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Koronavirus v USA dál láme rekordy, v Miami je noční zákaz vycházení

03.07.2020 22:06 Některé části Spojených států hlásí i dnes rekordní počty nových nákaz koronavirem a rostoucí…

"Chci si promluvit." Ozbrojený muž se vřítil do rezidence kanadského…

03.07.2020 15:36 Kanadská policie zatkla ozbrojeného muže, který v automobilu projel zavřenou bránou směřující k…

Volby v USA: Biden drtivě porazí Trumpa? Nové průzkumy zde

03.07.2020 14:52 Demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden si v celostátním měřítku udržuje nad…

Koronavirus: V Brazílii téměř 62 tisíc mrtvých, Mexiko v počtu nakažených…

03.07.2020 12:16 Brazílie za poslední den zaznamenala dalších 1251 úmrtí v souvislosti s novým typem koronaviru a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy