E.T. je skutečný? Obama se rozhodl zveřejnit detaily o mimozemšťanech

Washington - Americký prezident Barack Obama hodlá potvrdit existenci mimozemských civilizací, kterou Bílý dům doposud pečlivě tajil. Před odchodem z úřadu prý zveřejní další detaily a důkazy, které má k dispozici. Novinářům to řekl odborník na mimozemské civilizace v Bílém domě Stephen Basset.

Přidejte svůj názor 58 komentářů

Barack Obama, prezident USA

Barack Obama se chystá udělat průkopnické prohlášení, které zásadně změní pohled na mimozemskou civilizaci. Otázka, jestli jsme ve vesmíru sami, tak zřejmě bude brzy zodpovězena. Prezident tak chce údajně učinit hlavně pod tíhou prohlášení kandidátky na jeho místo Hillary Clintonové, která už dříve uvedla, že pokud vyhraje volby, tyto informace sdělí veřejnosti.

"E.T. je skutečný," prohlásil hlavní ufolog Bílého domu Stephen Basset. "Bližší informace se chystáme odkrýt ještě tento rok. Nejsem si jistý, kdo vyhraje volby, ale myslím si, že Obama bude tím prezidentem, který vše odhalí," řekl pro Daily Express. "Za takové prohlášení může myslet na Nobelovu cenu," dodal.

"Jsem si na 85 procent jistý, že Obama vydá oficiální vyjádření předtím, než opustí úřad a premiér David Cameron bude hned za ním," je přesvědčený Basset.

Všechno nasvědčuje tomu, že mimozemská civilizace vypadá trochu jinak, než jsme si ji představovali. Clintonová je přesvědčená, že se bude používat zcela jiné pojmenování pro mimozemšťany. "Ráda bych pronikla do těchto složek a doufejme, že je udělám tak veřejné, jak jen to bude možné," prohlásila.

Vstupte do diskuze (58)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kongres USA šetří možnou jadernou spolupráci USA a Saúdské Arábie

19.02.2019 18:40 Sněmovna reprezentantů amerického Kongresu začala vyšetřovat zprávy o tom, že Bílý dům hodlá dodat…

Vyhrožoval bývalý poradce Trumpa soudu?

19.02.2019 18:11 Bývalý volební poradce a dlouhodobý přítel Donalda Trumpa Roger Stone se bude před soudem…

Zemřel námořník ze slavné fotky z Times Square, "Polibek" se stal symbolem…

19.02.2019 16:22 Aktualizováno Ve věku 95 let zemřel námořník George Mendonsa známý ze slavné fotografie, na které líbá zdravotní…

Šik proti Trumpovi: Stav nouze zažalovalo 16 států, USA prý uvrhl do…

19.02.2019 16:19 Aktualizováno Koalice 16 amerických států v čele s Kalifornií zažalovala rozhodnutí vlády prezidenta Donalda…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama