E.T. je skutečný? Obama se rozhodl zveřejnit detaily o mimozemšťanech

Washington - Americký prezident Barack Obama hodlá potvrdit existenci mimozemských civilizací, kterou Bílý dům doposud pečlivě tajil. Před odchodem z úřadu prý zveřejní další detaily a důkazy, které má k dispozici. Novinářům to řekl odborník na mimozemské civilizace v Bílém domě Stephen Basset.

Přidejte svůj názor 58 komentářů

Barack Obama, prezident USA
doporučujeme

Barack Obama se chystá udělat průkopnické prohlášení, které zásadně změní pohled na mimozemskou civilizaci. Otázka, jestli jsme ve vesmíru sami, tak zřejmě bude brzy zodpovězena. Prezident tak chce údajně učinit hlavně pod tíhou prohlášení kandidátky na jeho místo Hillary Clintonové, která už dříve uvedla, že pokud vyhraje volby, tyto informace sdělí veřejnosti.

"E.T. je skutečný," prohlásil hlavní ufolog Bílého domu Stephen Basset. "Bližší informace se chystáme odkrýt ještě tento rok. Nejsem si jistý, kdo vyhraje volby, ale myslím si, že Obama bude tím prezidentem, který vše odhalí," řekl pro Daily Express. "Za takové prohlášení může myslet na Nobelovu cenu," dodal.

"Jsem si na 85 procent jistý, že Obama vydá oficiální vyjádření předtím, než opustí úřad a premiér David Cameron bude hned za ním," je přesvědčený Basset.

Všechno nasvědčuje tomu, že mimozemská civilizace vypadá trochu jinak, než jsme si ji představovali. Clintonová je přesvědčená, že se bude používat zcela jiné pojmenování pro mimozemšťany. "Ráda bych pronikla do těchto složek a doufejme, že je udělám tak veřejné, jak jen to bude možné," prohlásila.

Loading...
Vstupte do diskuze (58)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiš v New Yorku: Česko chce být světovým lídrem v inovacích

23.09.2019 20:10 Česká republika chce být zemí budoucnosti a stát se tím, kdo v inovacích udává tón. Dnes v New…

Lidstvo vymře? Guterres pronesl děsivou řeč

23.09.2019 18:40 Když nezměníme způsob života, riskujeme život samotný. Při zahájení dnešního klimatického summitu v…

Babiš hájí Česko: Klimatické závazky dodržujeme. Na rozdíl od jiných...

23.09.2019 18:37 Aktualizováno Česká republika na dnešním klimatickém summitu OSN hovořit nebude, ačkoli dodržuje závazky z…

New York čeká týden dopravního pekla, ze sídla OSN je nedobytná pevnost

23.09.2019 16:42 Klimatický summit, který začíná dnes v New Yorku a na který navazuje zahájení všeobecné rozpravy…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama