Krutá pravda o islámu? Je třeba se rozhodnout, zuří novinář

Londýn/Washington – Teroristické útoky v americkém nočním gay klubu vyvolaly silné reakce a do popředí se znovu dostala otázka islámu a jeho pohledu na práva homosexuálů. Britský novinář řeckého původu, Milo Yiannopoulos, pro americký server Breitbart varuje, že Západ tuto problematiku podceňuje.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Muslimové, ilustrační fotografie
doporučujeme

Muslimové se nemohou asimilovat?

Podle Yiannopoulose je problém v islámské kultuře jako takové. Struktura muslimské víry podle něj svým následovníkům neumožňuje asimilovat se do západní kultury, protože je „antitetická vůči našim hodnotám".

„Jde o náboženství a kulturu, která prokázala, že nemá žádný respekt pro práva žen, že pohrdá a nenávidí homosexuály – a to je případ všech míst, kde je islám. To není terorismus, to je mainstreamová muslimská společnost," varuje.

„Je tu 11 nebo 12 zemí, kde bych mohl být zabit za to, že jsem homosexuál, jen kvůli tomu, že jsem tím, kým jsem. Více než sto milionů lidí žije v muslimských zemích, kde je být gay nelegální."

Hierarchie obětí

„52 % britských muslimů si myslí, že pohlavní styk mezi homosexuály by měl být protizákonný. Tohle není žádný šílený terorista v Sýrii, tohle jsou naše vlastní města," burcuje.

„Obávám se, že tohle se stane, když levice se svou hierarchií obětí umístí na vrchol špatné lidi. Problém dělání z muslimů ‚oběť číslo jedna' je ten, že chtějí zabít všechny ostatní v té pyramidě."

„Je tu ohromný rozdíl mezi křesťanským pekařem, který řekne, hele, já asi nechci dodávat jídlo na lesbickou svatbu, a muslimem, který může a nemusí sám mít tendence, které tato víra zvrátila do nenávistné vraženosti, který pak zajde do nočního klubu, zabije 50 lidí a dalších 50 zraní," zuří Yiannopoulos.

„Levice si musí vybrat"

Yiannopoulos také varuje, že levice tyto problémy dlouhodobě ignoruje. „Levice se musí rozhodnout, jestli chce ženskou emancipaci, práva gayů, rovnost pro všechny, všechny výdobytky západní kapitalistické demokracie; nebo jestli chce islám."

Domnívá se, že by její voliči – tedy lidé, kteří by jinak zřejmě hlasovali pro demokratického kandidáta či kandidátku, v tomto případě pravděpodobně Hillary Clintonovou – mohli kvůli zklamání raději v amerických prezidentských volbách zvolit kandidáta Republikánské strany, Donalda Trumpa.

„Všiml jsem si na Twitteru spousty gay lidí, kteří navzdory všemu chtějí hlasovat pro Trumpa. To způsobila levice systematickým ignorováním a zneužíváním menšin, o kterých tvrdí, že je reprezentuje, že se o ně stará. Žene lidi do rukou někoho, jako je Donald Trump," dodává.

Loading...
Vstupte do diskuze (8)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Útok na vojenské základně v Pensacole: Dvě oběti, střelec je po smrti

06.12.2019 16:58 Útočník, který dnes střílel na americké vojenské základně v Pensacole na Floridě, je mrtev. Sdělilo…

Zemřel Viktor Šejmov, bývalý major KGB. Vyzradil Američanům klíčové…

06.12.2019 11:09 Ve věku 73 let zemřel ve Spojených státech bývalý major sovětské tajné služby KGB Viktor Šejmov,…

Genocida Arménů? Senát na nátlak Trumpa zablokoval rezoluci proti Turecku

06.12.2019 10:54 Republikáni v americkém Senátu ve čtvrtek zablokovali hlasování o rezoluci označující hromadné…

Tisíce sexuálních útoků ve vozech Uberu? Firma řeší skandál

06.12.2019 09:38 Uber dostal v letech 2017 a 2018 téměř 6000 hlášení o sexuálních útocích ve svých vozech ve…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama