Oscarový herec Dustin Hoffman čelí dalšímu nařčení z obtěžování

New York - Amerického oscarového herce Dustina Hoffmana obvinily další tři ženy ze sexuálního obtěžování. Právník filmové hvězdy odmítl jejich tvrzení jako nepravdivá, informoval deník The New York Times.

Přidejte svůj názor 13 komentářů

Herec Dustin Hoffman
doporučujeme

Hoffmana již před tím ze stejného důvodu obvinily další dvě herečky. Cori Thomasová vypověděla, že se Hoffman před ní v hotelovém pokoji obnažil a přiměl ji, aby mu masírovala nohy.

Vše se prý odehrálo v 80. letech, kdy se tehdy 16letá Thomasová kamarádila s hercovou dcerou. Otec Thomasové působil ve stejné době jako velvyslanec Libérie při OSN.

Melissa Kesterová uvedla, že ji Hoffman osahával v rozkroku. Podle ní se tak stalo v 80. letech v nahrávacím studiu při přípravě filmu Ishtar. Kesterová tehdy chodila s mužem, který ke snímku pomáhal vytvořit hudbu.

Třetí žena, která zůstává v anonymitě, tvrdí, že i ji Hoffman osahával. Údajně tak učinil ve voze a rovněž v době vzniku filmu Ishtar, kde účinkovala v menší roli.

Dnes osmdesátiletý Hoffman, jenž se proslavil například jako hrdina snímku Rainman, se sám k novým obviněním nevyjádřil. Jeho právník je ale označil za "pomlouvačné lži".

Loading...
Vstupte do diskuze (13)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Významné země EU zvažují sankce vůči Madurovi. Je v tom ale háček

16.06.2019 19:43 Aktualizováno Pět významných evropských zemí zvažuje uvalení sankcí na venezuelského prezidenta Nicoláse Madura a…

Kyberútoky USA na Rusko? Trump chrlí nadávky, rozlítil ho článek v New…

16.06.2019 19:30 Aktualizováno Za zradu a lež označil americký prezident Donald Trump poznámku listu The New York Times (NYT) o…

Masivní blackout postihl Jižní Ameriku, desítky milionů lidí bez elektřiny

16.06.2019 19:05 Aktualizováno Dva jihoamerické státy, Argentinu a Uruguay, dnes postihl rozsáhlý výpadek elektřiny a země se…

V Mexiku zadrželi čtyři kamiony, tísnilo se v nich téměř 800 migrantů

16.06.2019 18:08 Mexické úřady oznámily, že ve státě Veracruz na pobřeží Mexického zálivu odhalily čtyři uzavřené…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama