Amerikou otřásla tragická smrt. Otec si položil díte na hruď, po chvíli jeho vinou zemřelo

Raleigh - Tragický případ se odehrál v Severní Karolíně. Otec malého dítěte si jej položil na sedačce na hrudník. Po chvíli díte zemřelo, bohužel jeho zaviněním.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Narozená miminka

Lucas se narodil loni koncem roku a jeho otec Carmine Martino a matka Hayley Gavrilisová se snažili chovat jako ti nejlepší rodiče. Rodinná pohoda ale po několika měsících skončila.

Jeden večer si šla Hayley zdřímnout a její přítel se pohodlně usadil do křesla. Synka si položil na hruď a krátce na to usnul. To se mu stalo osudným.

Po nějaké době se matka probudila a zjistila, že chlapeček nebyl u sebe v pokoji. Šla proto podívat do postýlky, ale neležel ani tam. Carmine spal v křesle, tak ho probudila a zeptala se, kde je Lucas.

V tu chvíli nastal pro rodiče noční můra. Otec nadzvedl ruku a chlapeček ležel nehybně zaklíněný mezi jeho ramenem a opěrkou křesla. Už nedýchal.

Rodiče okamžitě přivolali záchranáře, ale ani těm se už nepodařilo miminko zachránit. Nyní oba hovoří o této tragédii proto, aby varovali ostatní rodiče.

"Je mi jasné, že jsem selhal. Jako otec jsem měl své dítě chránit a já jsem ho místo toho připravil o život. A to i přesto, že jsem chtěl, aby usínal v mé přítomnosti, uklidnil se a cítil, že jsem nablízku," svěřil se médiím zdrcený otec.

Pitva potvrdila, že příčinou smrti byla asfyxie, tedy nedostatečné zásobování kyslíkem. Rodiče se po tragédii rozešli, protože nedokázali zastavit kolotoč vzájemných výčitek a obviňováni. Oba nyní trpí posttraumatickou stresovou poruchou (PTSP). 

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kongres USA šetří možnou jadernou spolupráci USA a Saúdské Arábie

19.02.2019 18:40 Sněmovna reprezentantů amerického Kongresu začala vyšetřovat zprávy o tom, že Bílý dům hodlá dodat…

Vyhrožoval bývalý poradce Trumpa soudu?

19.02.2019 18:11 Bývalý volební poradce a dlouhodobý přítel Donalda Trumpa Roger Stone se bude před soudem…

Zemřel námořník ze slavné fotky z Times Square, "Polibek" se stal symbolem…

19.02.2019 16:22 Aktualizováno Ve věku 95 let zemřel námořník George Mendonsa známý ze slavné fotografie, na které líbá zdravotní…

Šik proti Trumpovi: Stav nouze zažalovalo 16 států, USA prý uvrhl do…

19.02.2019 16:19 Aktualizováno Koalice 16 amerických států v čele s Kalifornií zažalovala rozhodnutí vlády prezidenta Donalda…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama