Matka šla ráno vzbudit dceru. Na to, co viděla, do smrti nezapomene

Matce Michelle Avilaové se stala nejhorší noční můra každého rodiče. Nejen, že svou dceru přežila, ale dokonce to byla právě ona, kdo ji našel mrtvou. Vše přitom vypadalo zpočátku nevinně.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Ilustrační fotografie

Michelle Avilová (†23) a Christiana Kent (†20) žili v Kalifornii a podle svých přátel a známých tvořili přibližně rok harmonický mladý pár. Mezi nimi údajně nepanovaly neshody ani hádky, ve skutečnosti ale nikdo nevěděl, že mladí lidé spolu ve velkém berou drogy.

"Neměl jsem ani ponětí o tom, že moje dcera bere drogy, v jejím pokoji jsem nikdy nenašel nic podezřelého," říká otec zesnulé dívky. "Smutek mi nedovolí mluvit, ale přesto chci upozornit všechny rodiče, že jejich děti nejsou v bezpečí a musí se neustále chránit," dodal.

Podle matky byla její dcera nekonfliktní a nevyhledávala bujarou společnost. Chodila ven pouze s Chrisem nebo s malou skupinou nejbližších kamarádů.

Jeden večer byla její dcera se svým přítelem u jejích nich. Oba užívali antibiotika, protože byli nachlazení, a šli brzo spát. "Ještě mi večer popřála dobrou noc. Když jsem je pak druhý den našla, dcera měla v pokoji připraveno oblečení do práce. Ráno v šest měla začít v Newport Beach coffee shopu, kde pracovala," vzpomíná matka Adriana.

Matce totiž bylo divné, že by její dcera nevstala do práce, a proto ji šla vzbudit. V pokoji ji ale čekal hrůzný pohled. Partneři se objímali jako Romeo a Julie. Oba ale byli mrtví.

Matka našla dokonce seznam věcí, které chtěla její dcera udělat. Jednou z nich byl i plán, že napíše práci do školy. Chtěla být novinářka a hodně cestovat.

O drogách se rodiče dozvěděli až z pitevní zprávy a srazilo je to na kolena. Je pro ně nepochopitelné, že se jejich dcera mohla předávkovat. Smrt mladé dvojice šokovala i okolí. Nikdo nerozumí tomu, proč k takové tragédii došlo a jak to, že si nikdo ničeho nevšiml dříve.

Témata: Lidé | ženy | spánek | Drogy | USA | EuroZprávy.cz
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rakety jsou k ničemu? Nová zbraň americké armády si s nimi hravě poradí

18.01.2019 22:01 Aktualizováno Americké námořnictvo oznámilo, že přikročí k testování nového protiraketového systému obrany, který…

Trump se chce setkat s vůdcem KLDR Kimem na konci února

18.01.2019 21:51 Americký prezident Donald Trump se chce se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem sejít koncem února,…

Zeď nefunguje. Do USA se podhrabalo 376 migrantů

18.01.2019 21:12 Do Spojených států se z Mexika pod hraniční zdí podhrabalo 376 žadatelů o azyl, z nichž skoro 200…

Pompeo se sešel se severokorejským vyjednávačem, míří za Trumpem

18.01.2019 19:04 Ministerstvo zahraničí Spojených států označilo za přínosnou dnešní schůzku amerického šéfa…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama