Překvapení u soudu s El Chapem: Dorazil herec, který ztvárnil Prcka v seriálu Narcos

Herec Alejandro Edda, který v televizním seriálu Narcos: Mexico hraje Joaquína Guzmána přezdívaného El Chapo, se přišel podívat na soudní proces se skutečným drogovým bossem. Podle amerických médií se představitel jedné z hlavních rolí seriálu v pondělí překvapivě objevil na soudním slyšení, hlavou pokynul na Guzmána, který se obratem pousmál a mrknul na něj.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Narkobaron Prcek, Joaquín Guzmán
doporučujeme

Proces s narkobossem byl zahájen v listopadu a běží o něco rychleji, než se očekávalo. Prokuratura by mohla uzavřít dokazování ještě tento týden. Obě strany by tak mohly pronést své závěrečné řeči již příští týden. Není jasné, kolik času pak bude potřebovat porota na vynesení rozsudku ani kdy by v případě odsouzení mohl být Guzmánovi vyměřen trest.

"Vypadal šťastně," řekl Guzmánův právník William Purpura, který svého mandanta na zvláštního hosta sedícího v sále upozornil. S bušícím srdcem a zpocenýma rukama se čtyřiatřicetiletý Edda podíval Guzmánovi do očí. "Kouknul se na mě a mrknul," popsal herec, původem rovněž Mexičan, tento "surreální" moment.

Později se Edda setkal také s Guzmánovou ženou Emmou Coronelovou a jeho obhájcem. Podle médií Edda řekl, že Guzmán je vinný a musí být odsouzen.

Jednašedesátiletý Guzmán opakovaně sdělil, že by svůj životní příběh rád viděl v knižní nebo filmové podobě. Seriál Narcos: Mexico, který pojednává o mexickém obchodu s drogami, je od poloviny listopadu k vidění na internetové televizi Netflix. Nyní s v hlavním městě Mexiku točí druhá série.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

USA nabourávají energetický systém Ruska? Kyberválka je možná, připustila…

17.06.2019 13:54 Aktualizováno Hypotetickou možnost kybernetické války mezi Ruskem a Spojenými státy dnes v reakci na zprávy o…

Evropa už netáhne? Uprchlíci si našli nový cíl

17.06.2019 13:21 K americkým hranicím se stahují především migranti z Jižní Ameriky. Nyní se však musí hraniční…

Trump je vzteky bez sebe. Na veřejnost se dostaly nepříjemné volební…

17.06.2019 12:26 Volební štáb prezidenta Donalda Trumpa přerušil spolupráci s třemi společnostmi pro průzkum…

Jižní Amerika se vzpamatovává z blackoutu. Katastrofa nabrala i politický…

17.06.2019 07:32 V Argentině, kterou v neděli postihl rozsáhlý výpadek elektřiny, se po 13 hodinách podařilo obnovit…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama