Překvapení u soudu s El Chapem: Dorazil herec, který ztvárnil Prcka v seriálu Narcos

Herec Alejandro Edda, který v televizním seriálu Narcos: Mexico hraje Joaquína Guzmána přezdívaného El Chapo, se přišel podívat na soudní proces se skutečným drogovým bossem. Podle amerických médií se představitel jedné z hlavních rolí seriálu v pondělí překvapivě objevil na soudním slyšení, hlavou pokynul na Guzmána, který se obratem pousmál a mrknul na něj.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Narkobaron Prcek, Joaquín Guzmán

Proces s narkobossem byl zahájen v listopadu a běží o něco rychleji, než se očekávalo. Prokuratura by mohla uzavřít dokazování ještě tento týden. Obě strany by tak mohly pronést své závěrečné řeči již příští týden. Není jasné, kolik času pak bude potřebovat porota na vynesení rozsudku ani kdy by v případě odsouzení mohl být Guzmánovi vyměřen trest.

"Vypadal šťastně," řekl Guzmánův právník William Purpura, který svého mandanta na zvláštního hosta sedícího v sále upozornil. S bušícím srdcem a zpocenýma rukama se čtyřiatřicetiletý Edda podíval Guzmánovi do očí. "Kouknul se na mě a mrknul," popsal herec, původem rovněž Mexičan, tento "surreální" moment.

Později se Edda setkal také s Guzmánovou ženou Emmou Coronelovou a jeho obhájcem. Podle médií Edda řekl, že Guzmán je vinný a musí být odsouzen.

Jednašedesátiletý Guzmán opakovaně sdělil, že by svůj životní příběh rád viděl v knižní nebo filmové podobě. Seriál Narcos: Mexico, který pojednává o mexickém obchodu s drogami, je od poloviny listopadu k vidění na internetové televizi Netflix. Nyní s v hlavním městě Mexiku točí druhá série.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rusko a USA se neshodly, jak řešit situaci ve Venezuele. Moskva dál stojí…

19.03.2019 21:57 Postoj Ruska a Spojených států k situaci ve Venezuele se liší i po dnešním jednání zástupců obou…

O propuštění německého novináře Sixe z Venezuely se zasadil Lavrov i…

19.03.2019 20:55 O propuštění německého novináře Billyho Sixe z venezuelského vězení se zasadil ruský ministr…

Trump kritizuje sociální sítě: Nahrávají demokratům. Ale my i tak vyhrajeme

19.03.2019 20:37 Americký prezident Donald Trump dnes zesílil svou kritiku sociálních sítí, z nichž se podle něj…

USA zvažují možnost členství Brazílie v NATO, oznámil Trump

19.03.2019 20:07 Aktualizováno Spojené státy vážně zvažují možnost členství Brazílie v NATO nebo jinou možnou formu aliance. Při…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama