Michael Jackson mohl být jednou z obětí útoku teroristů 11. září

Téměř deset let po smrti krále popu Michaela Jacksona vyplývá na povrch děsivé tajemství. Jeden z nejslavnějších zpěváků všech dob mohl být obětí teroristů, kteří 11. září 2001 zaútočili na budovu Světového obchodního centra.

Přidejte svůj názor 10 komentářů

Michael Jackson
doporučujeme

Informace odhalil světu kontroverzní dokument Leaving Nevedeland. V něm například Jacksonův bodyguard Matt Fiddes vyvrací obvinění vznesená proti zpěvákovi s tím, že ho nepřitahovaly děti, ale ženy.

Podle něj měl rád ženy ve svém okolí a mnohdy měl hned několik přítelkyň najednou. V době své smrti to byly údajně tři, z nichž jedna byla jeho ošetřovatelka.

Dokument také vynáší na světlo náhodu, která zapřičinila, že Jackson nezemřel o osm let dříve. V onen osudný den, 11. září 2001, se totiž pohyboval v New Yorku, a právě v době, kdy do budovy obchodního centra narazila unesená letadla, měl mít zpěvák schůzku na vrcholu jedné z věží.

Nikdo z lidí nacházejících se v horních patrech mrakodrapů útok nepřežil a pravděpodobně by stejný osud potkal i slavného zpěváka, kdyby ráno nezaspal. Večer před 11. zářím si totiž až do noci telefonoval s matkou a ráno vstal pozdě. 

Jediný, kdo věděl o jeho smluvené schůzce, byla jeho matka Rebbie, kterou zpráva o teroristickém útoku šokovala. "Nikdo z nás netušil, že Michael má domluvenou schůzku na vrcholu jedné z věží. Zjistili jsme to až když volala máma," přiznal Jacksonův bratr Jermain.

V troskách obou mrakodrapů zemřelo téměř 3000 lidí a jedná se o nejhorší teroristický útok v dějinách. Podobných případů, kdy lidem zachránila život náhoda, se těsně po útoku objevila celá řada. Jednou z obětí mohl být i Michael Jackson.

Loading...
Vstupte do diskuze (10)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Radikál , který ve Virginii najel autem do davu lidí, dostal další doživotí

15.07.2019 21:45 Bělošský krajně pravicový radikál James Alex Fields, který předloni ve Virginii najel autem do davu…

Rasistické urážky? Trump se kongresmankám nehodlá omluvit, naopak ještě…

15.07.2019 20:56 Aktualizováno Britská premiérka Theresa Mayová považuje víkendové výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa o…

Trump tvrdě proti uprchlíkům: USA upřely právo na azyl další skupině osob

15.07.2019 16:49 Americká vláda udělala další krok k ukončení azylové ochrany středoamerických migrantů, když upřela…

Znepokojivé ozvěny studené války? USA se připravují na boj s nukleárními…

15.07.2019 16:27 Strašení nukleárními zbraněmi bylo konstantním prvkem studené války mezi USA a SSSR. Po rozpadu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama