Chlapci se udělalo špatně. Lékaře v nemocnici šokovalo, co v něm našli

Rodiče šestiletého Mikaha z amerického státu Utah za sebou mají hororovou zkušenost. Poté, co chlapec začal zvracet, ho odvezli k lékaři s podezřením na virózu. Nakonec se zjistilo, že za jeho potížemi stojí něco úplně jiného.

Přidejte svůj názor 1 komentář

lékaři
doporučujeme

Rodiče Blake a Aubrey si všimli, že se s chlapcem něco děje, když začal odmítat sladkosti. V průběhu následujících 24 hodin začal nevolností, zvracel a bolel ho žaludek.

Odvezli ho proto do nemocnice, kde podstoupil rentgen žaludku. Ke zděšení rodičů i lékařského personálu snímky ukázaly, že chlapec spolknul populární hračku figdet spinner.

Jak se chlapci podařilo sníst hračku, kterou by nedokázal pozřít ani dospělý, je záhadou. V jeho střevě se ale celkem 14 magnetů, které chlapci způsobily obrovské bolesti.

Chlapec proto podstoupil okamžitou operaci, při níž mu byla hračka vyjmuta. Ze záhadných důvodů se ale jeho stav nelepšil, střeva se nezačala regenerovat a horečky neustupovaly. 

Lékaři proto provedli druhou operaci, při níž chlapci vyjmuli slepé střevo. Ve střevech se ale nadále držela infekce, která se nehojila. Následovala třetí operace, při níž byla střeva vyčištěna a rána ošetřena.

Kvůli sérii zákroků se lékaři rozhodli chlapce nezašívat a nechat přístup k ráně otevřený, aby kvůli každému čištění nemuseli chlapce operovat. Tento způsob je obvykle velmi bolestivý. Chlapci ale se i přesto konečně začalo dařit lépe.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Trump označil Huawei za velmi nebezpečnou firmu

24.05.2019 05:40 Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek označil čínskou firmu Huawei za velmi nebezpečnou.

Válka s Íránem? Trump je jen papírový tygr, míní historik

24.05.2019 00:01 Poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa pro národní bezpečnost John Bolton v roce 2007 vydal…

Trump byl nepřipraven, Tillerson je blbý jak tágo. Američtí politici se…

23.05.2019 21:34 Aktualizováno Ruský prezident Vladimir Putin přijel na loňský rusko-americký summit v Hamburku lépe připraven než…

Obří krádež? Polovina kolumbijské kávy ve světě je z Venezuely, tvrdí…

23.05.2019 20:58 Venezuelský prezident Nicolás Maduro obvinil Kolumbijce, že kradou ve Venezuele místním pěstitelům…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama