Chlapci se udělalo špatně. Lékaře v nemocnici šokovalo, co v něm našli

Rodiče šestiletého Mikaha z amerického státu Utah za sebou mají hororovou zkušenost. Poté, co chlapec začal zvracet, ho odvezli k lékaři s podezřením na virózu. Nakonec se zjistilo, že za jeho potížemi stojí něco úplně jiného.

Přidejte svůj názor 1 komentář

lékaři
doporučujeme

Rodiče Blake a Aubrey si všimli, že se s chlapcem něco děje, když začal odmítat sladkosti. V průběhu následujících 24 hodin začal nevolností, zvracel a bolel ho žaludek.

Odvezli ho proto do nemocnice, kde podstoupil rentgen žaludku. Ke zděšení rodičů i lékařského personálu snímky ukázaly, že chlapec spolknul populární hračku figdet spinner.

Jak se chlapci podařilo sníst hračku, kterou by nedokázal pozřít ani dospělý, je záhadou. V jeho střevě se ale celkem 14 magnetů, které chlapci způsobily obrovské bolesti.

Chlapec proto podstoupil okamžitou operaci, při níž mu byla hračka vyjmuta. Ze záhadných důvodů se ale jeho stav nelepšil, střeva se nezačala regenerovat a horečky neustupovaly. 

Lékaři proto provedli druhou operaci, při níž chlapci vyjmuli slepé střevo. Ve střevech se ale nadále držela infekce, která se nehojila. Následovala třetí operace, při níž byla střeva vyčištěna a rána ošetřena.

Kvůli sérii zákroků se lékaři rozhodli chlapce nezašívat a nechat přístup k ráně otevřený, aby kvůli každému čištění nemuseli chlapce operovat. Tento způsob je obvykle velmi bolestivý. Chlapci ale se i přesto konečně začalo dařit lépe.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Důchodci, chcete se mít dobře? Odstěhujte se z Česka, tvrdí průzkum

08.12.2019 22:40 Aktualizováno Myslíte si, že vás čeká po odchodu do důchodu v Česku nejistá budoucnost? Stále rozšířenějším…

FBI řeší útok na floridské základně jako teroristický čin

08.12.2019 20:56 Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) pracuje s předpokladem, že páteční střelba na armádní…

Střelec z Floridy se před útokem inspiroval případy masové střelby

08.12.2019 08:59 Saúdskoarabský vojenský student, který v pátek na základně americké armády na Floridě zabil tři…

Americké války jen tak neskončí? Strategické selhání, kritizuje profesor

08.12.2019 00:01 NÁZOR - Americký ministr obrany Mark Esper vnesl do vojenského slovníku nové ospravedlnění pro…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama