"Není tam žádná krev." Zábavní park věnovaný Dianě vyvolal polemiku

V americkém státě Tennessee se otevřel zábavní park věnovaný skandálům a konspiračním teoriím minulého století. Polemiku vzbudila část věnovaná britské princezně Dianě, neboť americká média původně avizovala, že návštěvníci budou moci prožít její "jízdu smrti". Vedení parku National Enquirer Live, nazvaného podle stejnojmenného amerického bulvárního listu, ale ujistilo, že k dispozici je pouze interaktivní průvodce Dianinou poslední cestou v Paříži v roce 1997.

Přidejte svůj názor

Princezna Diana (foto: Gegodeju)
doporučujeme

"Není tam žádná krev," ujistil v rozhovoru na serveru Daily Beast jeden z investorů Robin Turner. Dianina expozice je podle něj udělána vkusně a pozitivně. "Zaměřuje se na různé teorie, kterým se National Enquirer během let věnoval," dodal Turner. Nejcitlivější z nich je podle něj otázka, zda princezna Diana čekala v době smrti dítě se svým tehdejším partnerem Dodim Al-Fayedem.

zdroj: YouTube

Bývalá manželka prince Charlese zahynula spolu s Al-Fayedem v srpnu 1997 při autonehodě v jednom pařížském tunelu. V okamžiku neštěstí se řidič jejich vozu snažil uniknout bulvárním fotografům. V rychlosti přes 120 kilometrů za hodinu narazil do jednoho z pilířů. Vyšetřování odhalilo, že řidič měl v krvi alkohol, trojí laboratorní zkouška ukázala 1,8 promile, tedy třikrát více než byla povolená norma. V jeho krvi se nalezly i stopy léků proti depresi.

Britská královská rodina na žádost Daily Beast o komentář ohledně atrakce věnované Dianě nereagovala.

Další části zábavního parku jsou věnovány například kauze vraždy bývalé manželky hráče amerického fotbalu O.J. Simpsona a známým osobnostem, například zpěvákovi Michaelu Jacksonovi nebo mediální celebritě Kim Kardashianové.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Masivní blackout postihl Jižní Ameriku, desítky milionů lidí bez elektřiny

16.06.2019 19:05 Aktualizováno Dva jihoamerické státy, Argentinu a Uruguay, dnes postihl rozsáhlý výpadek elektřiny a země se…

V Mexiku zadrželi čtyři kamiony, tísnilo se v nich téměř 800 migrantů

16.06.2019 18:08 Mexické úřady oznámily, že ve státě Veracruz na pobřeží Mexického zálivu odhalily čtyři uzavřené…

"Londonistán, Khan je pohroma." Trump urážel starostu britské metropole,…

16.06.2019 17:03 Aktualizováno Americký prezident Donald Trump označil londýnského starostu Sadiqa Khana za katastrofu pro…

Do protestů v Hongkongu se vloží USA? Trump už má plán

16.06.2019 16:45 Americký prezident Donald Trump hodlá nastolit nynější demonstrace v Hongkongu při setkání se svým…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama