V USA vyšla kniha o Trumpovi, napsal ji jeho spolupracovník

Ve Spojených státech dnes vyšla kniha někdejší pravé ruky amerického prezidenta Donalda Trumpa George Soriala, který je ve vedení Trumpova obchodního impéria The Trump Organization. Knihu s názvem The Real Deal (Skutečná dohoda) napsal Sorial společně s někdejším novinářem Damianem Batesem, který v minulosti o Trumpovi dlouhodobě psal. Trump dnes knihu, která má podtitul My Decade Fighting Battles and Winning Wars with Trump (Mé desetiletí svádění bitev a vyhrávání válek s Trumpem), na twitteru označil za báječnou.

Přidejte svůj názor

Donald Trump
doporučujeme

"Napsali ji dva lidé, kteří jsou velmi chytří a kteří mě dobře znají," napsal Trump s tím, že dvojice na rozdíl od jiných autorů, kteří o něm knihy napsali, ho opravdu zná.

Konzervativní komentátorka Tomi Lahrenová, která je známou kritičkou liberální politiky a která působí v televizi Fox vstřícné vůči Trumpovi, o knize napsala, že přináší skutečný pohled na Trumpa, kterého vlastenečtí Američané milují a levičáci rádi nenávidí.

Sorial s Batesem se věnují Trumpovým politickým i obchodním strategiím. Věnují se také otázce, proč se realitní magnát vůbec rozhodl ucházet o křeslo v Bílém domě, když to pro něj v důsledku kvůli odchodu z byznysu znamenalo ztrátu stovek milionů dolarů. "Protože každý, s kým hovořil, chtěl, aby Americe opět vrátil její velikost," uvádí text s odkazem na stejné Trumpovo volební heslo Make America Great Again.

Britský server Mail Online poznamenal, že Sorial píše, jak zaměstnanci The Trump Organization neustále čelí fyzickým útokům, proto do práce chodí ozbrojeni. Tvrdí, že také on sám nikdy nevychází z domova bez svého osvědčené pistole glock.

Sorial se rovněž zmiňuje o nenávistnících, kteří v Trumpových hotelech vytvářejí falešné rezervace, které následně ruší, aby společnost finančně poškodili.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Gay prezidentem USA? Moderátor měl nejapné poznámky, Buttigieg si to nedal…

17.02.2020 08:13 Jeden z demokratických kandidátů na amerického prezidenta, Pete Buttigieg, se v neděli opřel do…

Trump se obořil na Rusko: Přestaňte podporovat zvěrstva Asadova režimu

17.02.2020 07:33 Americký prezident Donald Trump vyzval Rusko, aby přestalo podporovat zvěrstva syrského režimu…

Hrozí tragédie pro Spojené státy i svět, varuje nositel Nobelovy ceny

16.02.2020 12:27 Aktualizováno NÁZOR - Američtí republikáni mají nechvalně známou dlouhou historii shazování jakýchkoliv pokusů o…

Policie v Kostarice zabavila historicky největší množství kokainu

16.02.2020 11:28 Více než pět tun kokainu objevila kostarická policie v dodávce květin, které směřovaly do…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama