Moderátor CNN se vysmál Polákům v USA

Washington/Varšava - Slavný moderátor stanice CNN Anderson Cooper se v přímém přenosu neubránil minutovému záchvatu smíchu po záběrech o velikonočních zvycích v polské komunitě. Cooper, několikanásobný držitel mezinárodních televizních cen Emmy, se pak omluvil, informují ve čtvrtek servery listů Dzienik a Daily Mail.

Přidejte svůj názor

ilustrační fotografie
doporučujeme

Cooper nad sebou ztratil kontrolu, když slyšel komentář k pořadu o polských velikonočních zvycích ve městě Buffalo ve státě New York. "Svérázný rituálek zahrnuje chlapce, kteří polévají své oblíbené dívky vodou. Dívky jim to vracejí a bouchají je vrbovou větvičkou," uvádí se v komentáři.

Pětačtyřicetiletý Cooper se pak začal nezadržitelně hihňat a trvalo mu minutu, než se vrátil zpět do role seriózního moderátora.

Tato reakce vyvolala pobouření u některých amerických Poláků a jedna z největších hvězd CNN se pak omluvila. "Omlouvám se každému, kdo získal dojem, že se vysmívám velikonočním zvykům. Skutečně je mi líto, pokud jsem někoho urazil tím lehkovážným tónem," uvedl Cooper.

Podobný trapas se Cooperovi nepodařil poprvé. Určitě si také vzpomněl na minulý rok, kdy se začal smát během rozhovoru s francouzským hercem Gérardem Depardieuem o jeho incidentu, kdy močil do láhve během letu z Paříže do Dublinu.

Cooper nedostatek sebeovládání během takových momentů vysvětluje po svém. "Vždycky se hihňám jako třináctiletá holka, když potká Justina Biebera," uvedl moderátor. "Není nic, co bych s tím mohl udělat, nikdy nejsem schopný přestat," dodal.

Loading...
Témata: CNN
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Západ nemá páku na Rusko. Vypovězení smlouvy INF byla chyba, tvrdí…

20.11.2019 13:39 Aktualizováno Vypovězení smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu (INF) ze strany Spojených států i…

Případ, který otřásl veřejností. Těhotná maminka potratila v nemocnici,…

20.11.2019 12:45 Případ, který se odehrál před několika týdny, šokoval veřejnost. Nastávající maminka čekala na…

Kauza Epstein: Dva vězeňští dozorci obviněni. Lhali a falšovali záznamy

20.11.2019 08:24 Dva vězeňští dozorci, kteří měli službu v noci, kdy zemřel americký finančník Jeffrey Epstein, čelí…

Senát USA schválil zákon o právech v Hongkongu, Čína si to nedala líbit

20.11.2019 07:55 Senát Spojených států dnes jednomyslně schválil zákon, jehož cílem je chránit lidská práva v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama