Bolt v šoku. Co říká na obvinění Pistoriuse?

Houston - Jamajský sprinter Usain Bolt byl prý v šoku, když se dozvěděl, že paralympijský atlet Oscar Pistorius byl v Jihoafrické republice obviněn z vraždy přítelkyně.

Přidejte svůj názor

Usain Bolt
doporučujeme

"Pořád si to snažím v hlavě přebrat, jestli to je vůbec pravda," řekl agentuře AP Bolt, který se představil v zápasu celebrit, který v Houstonu předcházel Utkání hvězd basketbalové NBA. Současně uvedl, že se s Pistoriusem nezná, jen s ním párkrát mluvil na několika akcích.

Na otázku, jestli se Pistoriuse pokusí kontaktovat, Bolt odpověděl, že neví. "Vyčkám, jak se to bude vyvíjet, a pak se rozhodnu, jestli něco podniknu," prohlásil.

Jeden z asi nejslavnějších handicapovaných atletů byl po zběžném prošetření policie a prvním výslechu obviněn z vraždy své přítelkyně. Modelku Reevu Stenkampovou zasáhl do hlavy, hrudníku, ruky a pánve.

Když si u soudu v jihoafrické Pretorii Pistorius obvinění vyslechl na místě se rozplakal. Celou dobu se přitom hájil tím, že si přítelkyni, která se ho na Valentýna snažila překvapit, spletl se zlodějem a proto sáhl po zbrani.

Vyšetřovatelé jeho historku ovšem smetli ze stolu a konstatovali, že první důkazy naznačují, že šlo o promyšlenou vraždu.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Americké války jen tak neskončí? Strategické selhání, kritizuje profesor

08.12.2019 00:01 NÁZOR - Americký ministr obrany Mark Esper vnesl do vojenského slovníku nové ospravedlnění pro…

Důchodci, chcete se mít dobře? Odstěhujte se z Česka, tvrdí průzkum

07.12.2019 22:10 Aktualizováno Myslíte si, že vás čeká po odchodu do důchodu v Česku nejistá budoucnost? Stále rozšířenějším…

USA se mění v Sovětský svaz? Politolog důrazně varuje

07.12.2019 22:10 Aktualizováno NÁZOR - Republikáni se šikují na obranu amerického prezidenta Donalda Trumpa s takovou energií a…

USA a Írán si vzájemně vyměnily vězně

07.12.2019 20:27 Spojené státy a Írán si vzájemně vyměnily vězně. Íránské úřady pustily na svobodu čínsko-amerického…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama