FBI cenzuruje fotky z Bostonu. Co tají? Kdo ve skutečnosti zabíjel?

Boston – Celý svět v posledních dnech upíná svou pozornost na události kolem teroristického útoku v Bostonu. Na veřejnost se však podezřelým vládním zásahem nedostal jeden velmi podstatný fakt. Na snímcích jsou v cíli maratonu vidět příslušníci krajně pravicové organizace „The Craft“.

Přidejte svůj názor 19 komentářů

Na snímcích jsou v cíli maratonu vidět příslušníci krajně pravicové organizace „The Craft“

Žádná hlavní celostátní média tuto informaci nepřinesla, novináři účelově zveřejňují jen některé fotky, jako by na tyto snímky vyhlásili embargo, píše naturalnews.com.

Fotografie jsou jednoznačným důkazem, který poukazuje na cosi podivného, ale překvapivě v amerických hlavních médiích o tomto faktu není ani zmínky. Nic nenajdete v New York Times, Washington Post, LA Times. Ani televize CNN či Fox o těchto fotografiích nic neodvysílala.

Servery naturalnews.com and infowars.com publikovaly nespočet fotografií, na kterých je jednoznačně vidět přítomnost příslušníků organizace „The Craft" v místě běžeckého závodu. Reportér z infowars se na tiskové konferenci pokusil na "zakázané" fotky pozeptat, byl však okamžitě umlčen vládními agenty, kteří se mu všemožně snažili zabránit ve zveřejnění fotografií na zmíněné konferenci.

Organizace "The Craft" má ve svém logu lebku s popiskem "Ačkoli ti máma říkala něco jiného, násilí opravdu problémy vyřeší". "The Craft" (řemeslo) na svých stránkách nabízí různé druhy kurzů, v kterých vás naučí, jak přemoci nepřítele. Slibuje drsný výcvik skrze pot, slzy a občas i krev. Podle stránek vedou jednotlivé kurzy bývalí členové americké armády.

Zdá se, že do celého informačního embarga je zapojena FBI, která kontroluje titulní stránky novin a určuje, které fotografie budou zveřejněny. FBI jasně řekla: "Všechny ostatní snímky (než jaké schválíme) nebudou považovány za důvěryhodné."

Ačkoli máme k dispozici mnoho fotografií, na kterých je vidět nejméně deset mužů ve vojenských uniformách, s černými batohy a s taktickou výstrojí, FBI se o tyto lidi vůbec nezajímá!

A otázka zní: „Co je na těchto snímcích tak nebezpečné, že je na ně v médiích uvaleno embargo? Pokud by existovalo jednoduché vysvětlení, proč by mělo být problém tyto fotografie zveřejnit?"

Vstupte do diskuze (19)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Trump vyhlásil stav nouze, aby mohl postavit zeď. Čeká se smršť žalob

15.02.2019 22:45 Aktualizováno Americký prezident Donald Trump dnes oficiálně vyhlásil stav nouze na jižní hranici Spojených států…

Američané se bouří proti Trumpovi. Stav nouze většinu vytočil

15.02.2019 22:44 Se záměrem prezidenta USA Donalda Trumpa vyhlásit kvůli stavbě zdi na hranicích s Mexikem stav…

Spojené státy chtějí snížit počet členů WTO s výhodami

15.02.2019 22:27 Spojené státy dnes navrhly reformu Světové obchodní organizace (WTO), která by snížila počet zemí,…

Veřejně odsuzují, tajně spolupracují? USA prý potají jednaly s Venezuelou

15.02.2019 18:25 Americká vláda letos v lednu dvakrát tajně jednala v New Yorku s venezuelským ministrem zahraničí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama