Zázraky se dějí: Poctivý taxikář vrátil zapomenutých 6 milionů

Las Vegas - Fakt, že se kolem Vánoc konají dobré, až zázračné skutky, potvrdil i jeden americký taxikář. Zákazník si u něj v autě na Štědrý večer zapomněl hotovost - a nešlo o žádné drobné. V přepočtu šest milionů korun. Řidič ale nezaváhal ani na chvíli a peníze majiteli vrátil.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Taxi v Las Vegas
doporučujeme

Gerardo by klidně mohl být taxikářem roku. Na zadním sedadle jeho vozu zůstalo šest milionů korun. A jemu bylo hned jasné, co s nimi udělá. "Nejdřív jsem si myslel, že je to krabice s čokoládovými bobony," vypráví pocitvý taxikář. Pak se ale Gerardo podíval pořádně a málem omdlel. Informuje deník Las Vegas Review-Journal.

Ani na vteřinu ale nepomyslel na to, že by si je nechal. "Jsem jednoduše šťastný. Udělal jsem dobrou věc pro sebe, pro mou rodinu i pro toto město," pokračuje Gerardo.

Poctiví taxikáři se najdou po celém světě - jeden z Austrálie vrátil majitelům přes 2 miliony korun, které u něj zapomněli. V Německu zase mají taxikáře, který staršímu páru vrátil téměř 7 milionů korun.

I v Česku jsou poctiví řidiči - v tomto případě autobusu. Pan Lukáš v něm našel dámskou kabelku, ve které bylo téměř 300 tisíc korun - neváhal a všechny peníze vrátil - patřily téměř 80ti leté stařence. Každého v této spouvislosti určitě napadne, na co asi myslí člověk, který zapomene, že sebou má tašku s několikamilionovou hotovostí.

Témata: Taxi | USA
Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

To nejhorší ve válečných zónách teprve přijde, varuje OSN

03.04.2020 18:39 Země zmítané válečnými konflikty mají to nejhorší teprve před sebou. S odkazem na současnou…

Na Floridě zakotvily výletní lodě. Čtyři pasažéři zemřeli na COVID-19,…

03.04.2020 17:13 Aktualizováno Pasažéři dvou velkých výletních lodí, které dlouhé týdny marně usilovaly o povolení kotvit u…

Koronavirus: Starosta New Yorku vyzval k zakrývání úst a nosu

03.04.2020 17:02 Aktualizováno Starosta New Yorku Bill de Blasio vyzval obyvatele města, aby si na veřejnosti zakrývali nos a ústa…

Bill Gates: Koronavirus můžeme zvládnout za pár týdnů. Důležité jsou tři…

03.04.2020 16:45 Když před třemi lety vystoupil na mezinárodní bezpečnostní konferenci v Mnichově vedle politiků i…

Související:

Právě se děje

Další zprávy