Amerikou otřásá extrémní případ. Dozorci nechali vězenkyni pět hodin rodit samotnou

Přibližně před rokem žena ve věznici přivedla na svět dítě bez pomoci personálu. Neprofesionální a nelidská ignorace ze strany dozorců i personálu zdravotního oddělení se odehrála na konci července minulého roku v Denveru.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Otřesný případ v americké věznici
doporučujeme

Žena jménem Diana Sanchez, která pobývala v tamní věznici za krádež identity od července 2018, o skutečnosti, že bude rodit informovala zdravotnický personál, který by teoreticky měl být pod Hippokratovou přísahou, ve které se lékaři zavazují pomáhat trpícímu a nemocnému bez ohledu na vlastní prospěch. Přesto ji však za celých 5 hodin nepřišel personál ani zkontrolovat.

Extrémní případ otřásá celou Amerikou (1:57) | zdroj: YouTube

Na celou instituci i personál je aktuálně podána žaloba. Jako důkazní materiál slouží video z bezpečnostních kamer, jehož část byla poskytnuta veřejnosti.

Roční chlapeček je v pořádku na světě, nicméně ne zásluhou pracovníků věznice. Zdravotní personál přišel až ke konci akce. Věznice může být ráda, že se dítě narodilo bez rozsáhlejších komplikací. V opačném případě by podaná žaloba obsahovala daleko závažnější obvinění.

Loading...
Vstupte do diskuze (5)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Guatemala přiznala výrobu kokainu na svém území

19.09.2019 20:53 Středoamerická Guatemala připustila, že je zemí produkující kokain, a ne jen tranzitním státem.…

Bermudy se ponořily do tmy. Hurikán Humberto strhal elektrické vedení,…

19.09.2019 20:00 Aktualizováno Bermudy zasáhl hurikán Humberto. Na ostrovech poničil elektrické vedení, takže desítky tisíc lidí…

Írán hrozí otevřenou válkou

19.09.2019 18:24 Aktualizováno Íránský ministr zahraničí Mohammad Džavád Zaríf dnes uvedl, že jeho americký protějšek Mike Pompeo…

Trumpovi právníci chtějí u soudu zablokovat vydání jeho daňových přiznání

19.09.2019 17:56 Advokáti Donalda Trumpa chtějí, aby newyorský federální soud zamezil vydání finanční dokumentace…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama