Holčička (†2) se zaživa uvařila v rozpáleném autě: Nad chováním matky zůstává rozum stát

Velmi tragický případ se odehrál před několika dny ve Spojených státech. Ve vyhřátém autě se doslova uvařilo batole. Zatímco dívenka umírala, její matka si jen o několik metrů dál užívala se svým přítelem.

June Love Agosto se doslova uvařila v autě
doporučujeme

Policie v Kalifornii zadržela matku dvouleté holčičky, která zemřela poté, co zůstala sama v autě téměř pět hodin. Po celou dobu mělo na sobě přikrývku a v autě bylo zapnuté topení.

Batole zemřelo v zaparkovaném vozidle ve městě West Carson v Kalifornii. Podle serveru People byla dívenka v bezvědomí převezena do nemocnice, ale všechny snahy o její oživení byly marné.

Matka holčičky policii údajně řekla, že svou dceru June Love Agosto nechala 21. září přibližně ve 23:00 připoutanou v autě samou. Nožky měla přikryté dekou a v autě bylo zapnuté vytápění. Podle policejní zprávy navíc mělo auto zavřená. Matka také dodala, že se svým přítelem pila alkohol ve vedlejším autě, kde oba později usnuli.

V policejní zprávě se uvádí, že se probudili po pěti hodinách, otevřeli dveře auta, ve kterém byla dvouletá holčička, a všimli si zvratků na jejím oblečení. June také utrpěla popáleniny na obličeji, hrudi a rukách. Matka ji z auta vytáhla, položila na trávník a ve snaze o zchlazení rozpáleného tělíčka ji postříkala hadicí. Tělesná teplota batolete vystoupila až na neuvěřitelných 42 stupňů Celsia.

Matka přiznala vyšetřovatelům, že bývala závislá na drogách, ale absolvovala léčení. Navíc měla ještě jedno dítě, nyní 9, které jí úřady před šesti lety sebrali kvůli zanedbání péče.

Tragická událost zasáhla celou rodinu holčičky. „Je to moje jediná vnučka. June Love byla nádherné dítě. Zasloužila si dobrý život a stejně si zasloužila vyrůstat a chodit do školy,“ cituje slova dívčiny babičky Helen Hernandezové stanice Fox 11.

Dívčina kmotra Jessica Peterson-Burnsová dodala, že rodina je „zdrcená“ a „potřebuje především modlitby“.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Latinské Americe zaznamenali už devět milionů nákažených

26.09.2020 10:42 Latinská Amerika eviduje od počátku pandemie covidu-19 už přes devět milionů nakažených koronavirem…

Biden označil Lukašenka za diktátora

26.09.2020 10:10 Kandidát Demokratické strany na amerického prezidenta Joe Biden dnes označil běloruského prezidenta…

V USA se covidem nakazilo více než sedm milionů lidí

26.09.2020 08:59 Ve Spojených státech se od počátku epidemie nákaza koronavirem prokázala už u více než sedmi…

Trump zřejmě nominuje do Nejvyššího soudu Coneyovou Barrettovou

26.09.2020 08:25 Prezident Donald Trump si za kandidátku na soudkyni Nejvyššího soudu vybral Amy Coneyovou…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama