Obamová si do prvního dílu svého podcastu pozvala manžela

Prvním hostem připravovaného podcastu bývalé americké první dámy Michelle Obamové bude její manžel a někdejší prezident Barack Obama. Zájemci si budou moci úvodní díl poslechnout 29. července prostřednictvím streemingové služby Spotify.

Michelle Obamová
doporučujeme

"V prvním dílu chci mluvit s někým, jehož hlas zřejmě poznáte okamžitě," sdělila Obamová na zvukové upoutávce k programu. Dialog s manželem se má týkat pandemie koronaviru a protestního hnutí vyvolaného smrtí černocha George Floyda při zatýkání, uvedl magazín Variety, jehož redaktoři měli možnost si část prvního dílu poslechnout.

"Osm let svého života jsem měla šílený program, zaplněný projekty, projevy, státními večeřemi. Nehledě na snahu vychovávat dvě dcery a udržet hlavu nad vodou. Když ale Barackovo druhé prezidentské období skončilo, bylo víc času a možnost se nadechnout," říká v úvodu prvního dílu Obamová.

The Michelle Obama Podcast má mít devět dílů a poskytne rozhovory vždy s jednou osobností. Zaměřen bude na nejrůznější témata jako zdraví žen, manželství a vzdělání. Mezi hosty má být bývalá poradkyně Obamové Valerie Jarrettová nebo moderátor diskusního pořadu Conan O’Brien.

Nechci něco nařizovat nebo vydávat něčí myšlenky za pravdu. Přeji si, aby to bylo, jako bychom seděli na lavičce v parku nebo v restauraci, kde hraje hudba. A ze všeho nejvíc doufám, že tento podcast nabídne témata, o nichž budou moci posluchači později mluvit ve svém vlastním prostředí, sdělila Obamová.

Jak uvedla agentura AFP, bývalá první dáma je v USA stále hodně populární a uspěla se svou autobiografií Můj příběh (Becoming), kterou vydala předloni a jíž se ve světě prodalo 11,5 milionu výtisků. Kniha vyšla i v Česku.

The Michelle Obama Podcast je prvním výsledkem spolupráce mezi službou Spotify a produkční společností Higher Ground, kterou založila Obamová společně se svým manželem, napsala agentura AP. Jako podcast lze označit audio obsah, který posluchači odebírají a poslouchají přes internet v libovolném čase, na rozdíl od poslechu rozhlasového vysílání.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Termín summit G7 nejistý. Trump ho chce až po prezidentských volbách a s…

11.08.2020 14:28 Americký prezident Donald Trump v pondělí prohlásil, že zřejmě svolá setkání lídrů zemí rozvinutých…

Velvyslancem USA v Německu má být Macgregor. Jeho výroky budí kontroverze

11.08.2020 12:14 Prezident Spojených států Donald Trump chce jako nového velvyslance do Německa poslat…

Konec kandidatury Kanye Westa? Jeho kampaň se měla pokusit o podvod

11.08.2020 09:25 Stát Wisconsin napadl legitimitu podpisů odevzdaných kampaní rappera Westa. Volitelé zpochybnili…

Počet nově nakažených koronavirem v Brazílii mírně klesl, zemřelých je více

11.08.2020 08:10 Brazílie za poslední den zaznamenala 22.048 nově nakažených koronavirem a 703 úmrtí pacientů s…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama