Případ, který otřásl veřejností. Těhotná maminka potratila v nemocnici, lékaři se na ni vykašlali

Případ, který se odehrál před několika týdny, šokoval veřejnost. Nastávající maminka čekala na příjmu v nemocnici 12 hodin, během kterých jí lékařský personál prakticky ignoroval, navzdory tomu, že krvácela. Dříve, než se jí dostalo pomoci, dívka potratila.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Lékaři
doporučujeme

Osmnáctiletá Amy Rennieová byla ve třetím měsíci těhotenství, když začala krvácet. Vypravila se proto do nemocnice v Plymouth na pohotovost, kde byla nucena čekat.

Jak sama přiznala, v tu noc měli lékaři plné ruce práce. "Nebyla jsem sama kdo tam přišel. Byla tam spousta lidí, trvalo hodiny, než si nás všimli," vysvětlila.

Co jí ale zarazilo byl fakt, že lékaři dali před krvácející těhotnou maminkou přednost lidem, kteří byli například jen v podnapilém stavu nebo pod účinky drog.

Ta pravá noční můra ale začala až o několik hodin později. Do čekárny přišel lékař, který všem přítomným oznámil, že si počkají dalších sedm hodin.

Dívka se proto zeptala na recepci, jestli by ji nemohli vzít kvůli těhotenství přednostně. Na řadu se ale navzdory silnému krvácení dostala až po 12 hodinách. 

V tu chvíli jí ale lékaři oznámili tragickou zprávu. Dívka potratila. Podle médií sice neexistuje důkaz, že by za potrat mohlo dvanáctihodinové čekání na pohotovosti, nemocnice ale celý případ prošetří.

Loading...
Vstupte do diskuze (6)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Děsivý nález. Na farmě bylo objeveno 50 mrtvých těl

15.12.2019 21:41 Aktualizováno Ve zmatcích drogové války se v Mexiku ztrácejí stále znovu lidé. V současnosti je jich pohřešováno…

Erdogan hrozí USA odvetou, ve hře je i uzavření strategické základny…

15.12.2019 21:12 Na případné americké sankce proti Turecku Ankara odpoví, ve hře je i možnost uzavření základny…

HIV na ústupu? Šíří se do míst, kde může způsobit katastrofu

15.12.2019 20:22 Aktualizováno Americký venkov není připraven na krizi šíření HIV pozitivních ve venkovských oblastech. Profesor…

Z USA byli tajně vyhoštěni čínští diplomaté, "zabloudili" na vojenskou…

15.12.2019 19:40 Spojené státy letos na podzim v tichosti vypověděly ze země dvojici činitelů z čínského…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama