Demi Lovato apeluje na Američany, aby šli k volbám

Zpěvačka Demi Lovato vydala singl pod názvem „Commander in Chief“, jehož prostřednictvím apeluje na své fanoušky, aby se dostavili k volbám. Ve spolupráci s politickým výborem The Lincoln Project vzniklo k písni doprovodné video, které rezonuje s Amerikou.

Demi Lovato
doporučujeme

Americká zpěvačka Demi Lovato propůjčila svůj nový singl politickému akčnímu výboru The Lincoln Project. Doprovodné video k písni reflektuje klíčové události, které se v zemi za posledního půl roku udály. Hnutí The Lincoln Project založené bývalými představiteli Republikánské strany oficiálně odstartovalo loni v prosinci.

Jeho cílem je především mobilizovat a sjednotit americkou veřejnost v boji proti Trumpově administrativě. Na jaře hnutí oficiálně podpořilo kampaň Joe Bidena, voliče napříč politickým spektrem si získává především svými propagačními materiály. Video k písni „Commander in Chief“ zachycuje na příklad podmínky v uprchlických zařízeních, zdravotníky pečující o covidové pacienty nebo demonstrace hnutí Black Lives Matter.

Dle TLP video odráží „koalici amerických patriotů, kteří otevřeně vystoupili proti utrpení, korupci a proti administrativě nejhoršího prezidenta v americké historii“. Lovato svůj nový singl vydala minulý týden. Text písně je zároveň otevřenou kritikou osoby prezidenta a jeho úřadu. Zpěvačka sdělila CNN, že svou písní chce především motivovat lidi k tomu, aby se dostavili k volbám.

,,Musíme se sebrat a jít k volbám, protože je nesmírně důležité, aby naše hlasy byly vyslyšeny. A zcela upřímně, co se mě týče tak, ať už jste republikán nebo demokrat, prostě jděte volit." Jeden z vrchních poradců pro hnutí The Lincoln Project prohlásil, že ve svých aktivitách hodlají ve zbývajících dnech přitvrdit.

V jednom ze svých posledních kousků použil TLP materiál z videa, které pro Trumpovu kampaň natočil jeho syn Donald Trump Jr. Video je ovšem sestřiháno tak, aby vyvolalo dojem, že se kritika Trumpa mladšího nevztahuje k Joe Bidenovi, nýbrž k jeho otci.

Na video k nové písni Demi Lovato ve spolupráci s The Lincoln Project se můžete podívat zde.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Covid zrychluje. 60 milionů nakažených, posledních 5 milionů za 8 dní

25.11.2020 21:41 Nový typ koronaviru, který způsobuje nemoc covid-19, se objevil loni v prosinci v Číně, první…

V USA stoupá počet lidí, kteří bojují s nedostatkem potravin

25.11.2020 21:02 Ve Spojených státech na podzim přibývá obyvatel, kteří bojují s nedostatkem potravin. V dnešním…

Česko je mezi státy, které se vyrovnávají s koronavirem nejhůře

25.11.2020 17:00 Česká republika je pátou nejhorší zemí v žebříčku odolnosti vůči koronaviru (Covid Resilience…

"Zastavte toto monstrum." Konference OSN k výročí konce války v Bosně…

25.11.2020 14:44 Konference uspořádaná v sídle OSN při příležitosti 25. výročí konce války v Bosně přerostla v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama