Zhrzená dívka uřízla svému milenci přirození. Pak s ním běhala po ulici

Dilli – Žena, kterou opustil její přítel, se svému milenci pomstila vskutku krutě. Když jí muž oznámil, že si bude brát jinou ženu, vzala rezavé zahradnické náčiní a uřízla mu jeho přirození. Informuje o tom server Express.

Indická policie
doporučujeme

Dvacetiletá Indka nalákala svého bývalého přítele do svého domova, tvrdila mu, že s ním chce mít styk. V hlavě ale mezitím osnovala hrůzný plán. Když jí její přítel oznámil, že mu rodiče domluvili sňatek, rozhodla se pro radikální opatření.

Na třiadvacetiletého mladíka vytáhla rezavý srp a uřízla mu penis. Poté s ním běhala po ulici. Muži se podařilo dostat domů, kde jej našli jeho rodiče, když se svíjel v bolestech. Ti ho nakonec odvezli do nemocnice.

Neuvěřitelné je, že se mladík nejprve pokoušel svou bývalou přítelkyni ochránit a policii tvrdil, že si své přirození uřízl sám. Strážníci mu však neuvěřili a zahájili vyšetřování celého incidentu. Ženu nakonec vypátrali a obvinili ji z pokusu o vraždu.

Při prohlídce jejího domu policie objevila jak srp od krve, tak i kousek těla jejího přítele. Podle lékařů je velmi nepravděpodobné, že by bylo možné penis přišít zpátky.

Obvinění mladé ženy potvrdil i místní policejní šéf Anil Upadhya. „Navzájem se milovali, ale rodiče chlapce domluvili sňatek s dívkou, s jejímiž rodiči patřili do stejné kasty,“ vysvětlil. Jejich vztah trval čtyři roky.

Jakkoliv je útok šokující, nejde zdaleka o první podobný případ. Loni v únoru Indka usekla penis nevlastnímu bratrovi a přinesla ho na policejní stanici jako důkaz toho, že se ji opakovaně pokusil se znásilnit. Žena byla také obviněna z pokusu o vraždu, nakonec ale byla sama nalezena mrtvá – údajně spáchala sebevraždu.

Témata: Indie | Policie Indie
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Indie eviduje další skoro 4000 obětí covidu-19

14.06.2021 07:44 V Indii dnes pokračoval několikatýdenní pokles denních počtů koronavirových infekcí, když…

Izraelský parlament vyslovil důvěru Bennetově vládě

13.06.2021 21:23 Aktualizováno Izraelský parlament dnes podle očekávání vyslovil důvěru nové koaliční vládě, kterou povede Naftali…

Hypotéza o wuchanském původu koronaviru je podle WHO stále otevřená

13.06.2021 10:26 Hypotéza o tom, že koronavirus, jímž se od loňska na světě nakazilo přes 175 milionů lidí, pochází…

Počet nově nakažených v Indii klesl nejníže za déle než dva měsíce

12.06.2021 12:56 V Indii se za uplynulých 24 hodin nakazilo koronavirem nejméně lidí za déle než dva měsíce. Přibylo…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama