Indií otřásl další surový útok. Žáci zneužívali školačku, přidali se i učitelé

Dillí - Na východě Indie byli zadrženi ředitel školy, dva učitelé a tři žáci. Žákyně školy je obvinila společně s dalšími 13 spolužáky z toho, že ji opakovaně v posledních sedmi měsících zneužívali.

Přidejte svůj názor 12 komentářů

Ilustrační foto

Podle agentury AP policie ve státě Bihár přistoupila k zatýkání poté, co dívka podala trestní oznámení a dnes předběžně vypovídala u soudu. Dívka chodí do deváté třídy.

Uvedla, že byla poprvé zneužita třemi spolužáky, kteří si útok natočili i na video a sdíleli je s dalšími žáky. To podnítilo i je k útoku. Existence videa využili i dva učitelé k vydírání dívky. I oni ji podle obvinění nakonec zneužili.

Dívce nepomohla ani stížnost u ředitele školy. Místo toho, aby se obviněním zabýval a nahlásil je policii, také školačku začal zneužívat.

Počet násilných útoků proti ženám v Indii podle všeho roste i navzdory zpřísněným zákonům, které od roku 2013 umožňují i trest smrti.

Vstupte do diskuze (12)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Změny v Kazachstánu: Prezidentem je Tokajev, už stihl přejmenovat metropoli

20.03.2019 13:28 Aktualizováno Kazašský parlament dnes schválil přejmenování hlavního města země, které nyní namísto Astany ponese…

Japonsko jde tvrdě proti KLDR, sankce prodlouží o další dva roky

20.03.2019 10:34 Japonsko jednostranně prodlouží o další dva roky sankce vůči Severní Koreji. Podle agentury Reuters…

Šokující roztržka: Australský premiér zkritizoval Erdogana, omluvu…

20.03.2019 07:17 Aktualizováno Australský premiér Scott Morrison dnes odsoudil jako "nerozvážné, hanebné a hluboce urážlivé"…

Začaly pohřby obětí masakru v Christchurch

20.03.2019 07:13 Aktualizováno Na Novém Zélandu dnes pochovali první dvě z padesátky obětí střelby ve dvou mešitách ve městě…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama