Turistka se těšila na vysněnou dovolenou. To, co zažila, ale rozhodně nečekala

Perth - Čtyřiatřicetiletá Australanka Krystal Nikolová má pro Bali slabost. Nejen, že tam poznala svého nynějšího manžela, ale dokonce tam uspořádali i svatbu. Cestuje tam pravidelně a každá taková dovolená je pro ni splněným snem. To, co tam zažila při poslední návštěvě, ji ale šokovalo.

Přidejte svůj názor

Dovolená, cestování

Krystal i její manžela považují Bali za kouzelné snové místo a vracejí se na něj dvakrát ročně. Před poslední dovolenou si vybírala výlety lodí do okolí a narazila na nabídku místní cestovní agentury, která ji zaujala.

Vyhledala si recenze na facebooku a po vlně kladných doporučení se proto rozhodli, že si udělají výlet lodí. To ale ještě nerušila, co je čeká.

Agent, s nímž se na výletě ještě z domova domlouvala, totiž trval na platbě předem. To Krystal odmítla a řekla mu, že se dohodnou poté, co dorazí na Bali.

V hotelu se setkali a ona mu zaplatila 300 dolarů, za což dostala informace ohledně výletu. V plánovaném termínu odjezdu se ale žádný výlet nekonal. Agent totiž vše odvolal.

"Tvrdil, že je špatné počasí a když to opakoval i další dny, žádala jsem, aby mi vrátili peníze. Takto se to táhne už šestý týden a doteď jsem se k nim nedostala," svěřila se médiím žena.

Se svou zkušeností se svěřila na Facebooku a ukázalo se, že není jediná podvedená. Přesně stejný případ se totiž stal její kamarádce a mnoha dalším uživatelům. 

Krystal nyní varuje turisty, aby si na podobné případy dávají pozor. Očividně jsou totiž běžnější, než se zdá. A můžete při nich přijít o více než o několik tisíc korun.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zvrat na Korejském poloostrově? Ve Washingtonu sílí obavy

22.01.2019 12:22 Rozhovory mezi Spojenými státy a Severní Koreou již dlouhé měsíce stojí na místě, připomíná…

Kim balamutí svět? Satelit odhalil utajovanou raketovou základnu v KLDR

22.01.2019 10:19 Aktualizováno Odborníci odhalili severokorejskou raketou základnu, jejíž existenci režim nikdy nepřiznal. V…

Indonésii zasáhla série zemětřesení

22.01.2019 07:48 Indonésii dnes zasáhla série zemětřesení, z nichž to nejsilnější dosáhlo 6,4 stupně. Informovala o…

V Pákistánu narazil autobus do kamionu, uhořelo 24 lidí

21.01.2019 21:52 Nejméně 24 lidí dnes zemřelo při požáru autobusu, který se v provincii Balúčistán na jihozápadě…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama