Turistka se těšila na vysněnou dovolenou. To, co zažila, ale rozhodně nečekala

Perth - Čtyřiatřicetiletá Australanka Krystal Nikolová má pro Bali slabost. Nejen, že tam poznala svého nynějšího manžela, ale dokonce tam uspořádali i svatbu. Cestuje tam pravidelně a každá taková dovolená je pro ni splněným snem. To, co tam zažila při poslední návštěvě, ji ale šokovalo.

Přidejte svůj názor

Dovolená, cestování
doporučujeme

Krystal i její manžela považují Bali za kouzelné snové místo a vracejí se na něj dvakrát ročně. Před poslední dovolenou si vybírala výlety lodí do okolí a narazila na nabídku místní cestovní agentury, která ji zaujala.

Vyhledala si recenze na facebooku a po vlně kladných doporučení se proto rozhodli, že si udělají výlet lodí. To ale ještě nerušila, co je čeká.

Agent, s nímž se na výletě ještě z domova domlouvala, totiž trval na platbě předem. To Krystal odmítla a řekla mu, že se dohodnou poté, co dorazí na Bali.

V hotelu se setkali a ona mu zaplatila 300 dolarů, za což dostala informace ohledně výletu. V plánovaném termínu odjezdu se ale žádný výlet nekonal. Agent totiž vše odvolal.

"Tvrdil, že je špatné počasí a když to opakoval i další dny, žádala jsem, aby mi vrátili peníze. Takto se to táhne už šestý týden a doteď jsem se k nim nedostala," svěřila se médiím žena.

Se svou zkušeností se svěřila na Facebooku a ukázalo se, že není jediná podvedená. Přesně stejný případ se totiž stal její kamarádce a mnoha dalším uživatelům. 

Krystal nyní varuje turisty, aby si na podobné případy dávají pozor. Očividně jsou totiž běžnější, než se zdá. A můžete při nich přijít o více než o několik tisíc korun.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Selhání státu? Srí Lanka po teroru přiznává fatální chyby, hon na…

25.04.2019 16:05 Aktualizováno Srílanské úřady zadržely v noci na dnešek dalších 16 lidí v souvislosti s nedělními teroristickými…

loading...

Thajsko chystá korunovaci krále, země se zahalila do žluté

25.04.2019 15:24 Týden před chystanou korunovací thajského krále Mahá Vatčirálongkóna se thajská metropole Bangkok…

Svědectví ze Srí Lanky: Všudypřítomný strach, prakticky všechno je…

25.04.2019 14:53 Zajímavé svědectví ze Srí Lanky, kde se o víkendu odehrály jedny z nejhorších teroristických útoků…

Americká moc je na ústupu? Projekt Hedvábné stezky láká mnoho států,…

25.04.2019 14:03 Velkolepá iniciativa projektu Hedvábné stezky, začíná tento čtvrtek v Pekingu za účasti zástupců 37…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama