Lékař zavraždil manželku a dceru originálním způsobem. Tohle ještě vyšetřovatelé neviděli

Hongkong - Nezáleží na tom, jak je člověk úspěšný a vzdělaný, vrahem může být kdokoliv. Například anesteziolog a docent na univerzitě v Hongkongu, který byl odsouzen na doživotí za vraždu manželky a nezletilé dcery.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Hongkong

Malajský občan Khaw Kim Sun si vymyslel ďábelský plán, jak zavraždit svou manželku a dceru. Míč na cvičení jógy naplnil oxidem uhelnatým a umístil jej do auta, ve kterém se dvojice vezla.

Důvodem vraždy byla jeho aférka se studentkou. Chtěl se kvůli ní rozvést, s čímž manželka nesouhlasila. Proto se rozhodl, že bude zabíjet.

"Je šokující, že vysoce vzdělaný a úspěšný muž zvolí takovou vypočítavou metodu, aby se zbavil své ženy," citoval soudkyni Judiannu Barnesová Wai-lingovú portál MailOnline.

Soud muže obvinil z toho, že plynem naplnil míč na jógu a umístil jej do v kufru Mini Cooperu, který řídila jeho manželka Wong Siew-fung. V autě seděla i jejich 16letá dcera.

Obě byly nalezeny v bezvědomí v autě zaparkovaném na autobusové zastávce asi hodinu po odjezdu z domu. Příčinou smrti byla těžká otrava oxidem uhelnatým, přestože vozidlo nevykazovalo žádné technické chyby.

Hongkongská policie chvíli tápala, dokud nevyvolala podezření přítomnost vyfouknutého míče. Khawa zatkli poté, co jeho kolegové prozradili, žeho viděli, jak plní dvě míče oxidem uhelnatým získaným z nemocnice.

Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Tibetu se zřítila skála a zahradila řeku. Evakuováno 6000 lidí

18.10.2018 08:44 Sesuv půdy v Tibetu zahradil jednu z nejdůležitějších řek v oblasti Jarlung Cangpo, a vytvořil tak…

Harry a Meghan přivezli do Austrálie déšť. Chlapce fascinoval vévodův…

17.10.2018 14:07 Britský princ Harry a jeho manželka Meghan dnes navštívili suchem zasažený region na jihovýchodě…

Zvrácený mnich by si měl odsedět 130 let. Dostal další trest za znásilnění

17.10.2018 12:55 K dalším 16 rokům vězení byl dnes v Thajsku odsouzen bývalý buddhistický mnich za únos a znásilnění…

Odplata za smrt Čechů: Vojáci zabili jednoho ze strůjců útoku v…

17.10.2018 12:06 Aktualizováno České speciální síly zabily v Afghánistánu jednoho z organizátorů srpnového útoku, při němž…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama