Policisté objevili scénu jako z hororu: Drogově závislý brutálně mučil těla svých obětí

11. září 2001 je známo jako den nejhrozivějšího teroristického útoku vůbec. Nicméně, australští policisté si jej pamatují i z jiného důvodů. Právě v tento den totiž nalezli hrozivý objev – rozřezané tělo muže, jehož hlava byla v pytli. Paradoxně se tak stalo při zkoumání jiného případu.

Přidejte svůj názor

Masoví vrazi
doporučujeme

Australská policie zkoumala v srpnu 2001 případ možné vraždy Tereapuiiho „Andreie“ Akaie, který měl zmizet před několika měsíci. Akai bydlel v nechvalně proslulém bytovém domě Northcott v Sydney, který byl znám jako doupě uživatelů drog, ve kterém věčně docházelo k rvačkám a násilnostem.

Na jeho zmizení je upozornila jeho sousedka Jilian Nashová. Policie získala přístup do Akaiova bytu, který našli uvnitř zdemolovaný. Kolem bytu byly krvavé skvrny a šmouhy a vnější okenní rám byl rozbit.

Detektivové zjistili, že z Akaiova stále aktivního penzijního účtu někdo během června a srpnem šestkrát čerpal částku v hodnotě 1 650 dolarů. Prostřednictvím videozáznamů detektivové zjistili onu osobu. Byl 32letý Damien Antony Peters, kterého si na konci srpna předvolali k výslechu.

Peters byl drogově závislý uživatel steroidů, který byl několikrát usvědčen z krádeží, přičemž za tu v lékárně si odseděl čtyři měsíce ve vězení. Během odvykací kůry se setkal s Akaiem, s kterým navázal tříletý homosexuální vztah.

Peters přiznal, že vybral peníze, tvrdil však, že Akai mu dal číslo kreditní karty na základě „gentlemanské dohody“, že Peters se postará o jeho byt, psa a bude platit nájem a elektriku. Nepořádek v Akaiově bytu vysvětloval tím, že jej rozčílila dlouhodobá Akaiova nepřítomnost a skutečnost, že jej měl infikovat virem HIV. Krev v okolí bytě prý byla jeho.

Policie jej obvinila, že získal peníze podvodem. Peters nicméně zaplatit kauci a vrátil se do svého bytu v Northcottu, kde měl žít se svým „nejlepším přítelem“ Bevanem Jamesem Frostem.

Nicméně, z tajné nahrávky, kterou policie nainstalovala v bytě Nashové a která zachycovala  rozhovor mezi ní a Petersem vyplynulo, že Peters skutečně Akaie zabil a bál se, že to policie zjistí.

Policie 11. září vnikla do jeho bytu s obviněním, že zabil Akaie. Byt byl plný drog a nepořádku. Na stěnách a koberci byla krev. V koupelně našli vykuchané tělo bez hlavy. Tu našli v pytli.

Mrtvola však nebyl Akai, ale Frost. Peters přiznal, že jej zabil a vykuchal poté, co mezi nimi vypukla hádka a dostali se do „boje“. Poté, co jej vykuchal, spláchl vnitřní orgány do záchodu.

Peters se též přiznal k zabití Akaie poté, co se pohádali. Taktéž jeho vykuchal a spláchl vnitřní orgány do záchodu. Spálil jeho ruce a vyrazil mu zuby, aby zabránil identifikaci těla. Samotné tělo rozřezal v průběhu dní motorovou pilou. Rozřezané tělo umístil do plastových pytlů, které dal do popelnic.

Vrah byl odsouzen na 21 let do vězení. Po 15 letech byl propuštěn na podmíněčného propuštění s tím, že musí nosit satelitní náramek. Peterson se jej však minulý týden zbavil a dal se na útěk. Policie jej dostihla a dala zpět do vězení.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tragédie v Indii: Při požáru nákupního střediska zemřelo 17 dětí

24.05.2019 20:56 Nejméně 17 studentů dnes zahynulo při požáru, který vypukl v komerčním středisku ve městě Surat v…

Tragédie na přelidněné stezce na Everest: Čtyři horolezci zemřeli

24.05.2019 14:39 Stovky horolezců, kteří se rozhodli využít tento týden příznivého počasí ke zdolání Mount Everestu,…

Interpol rozbil síť pedofilů, zachránil 50 dětí

23.05.2019 21:47 Při mezinárodní operaci zaměřené proti síti pedofilů fungující v anonymní části internetu…

Čína drží muslimskou menšinu ve virtuální kleci, píše NYT

23.05.2019 15:17 Čína používá vysoce vyspělé monitorovací technologie ke sledování etnických menšin žijících na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama