Vražda v malajsijské džungli? Našlo se nahé tělo pohřešované dívky (†15) z Británie

V džungli poblíž malajsijského turistického resortu dnes bylo nalezeno nahé tělo pohřešované 15leté dívky z Británie. Rodina při ohledání zemřelé potvrdila její totožnost. Nora Anne Quoirinová, která trpěla mentálním i fyzickým postižením, byla nezvěstná více než týden, informovala agentura Reuters.

Přidejte svůj názor

Malajsie
doporučujeme

Malajsijští policisté podle ní prověřují možnost, že tragické zmizení mělo kriminální motiv.

Pátrací tým nalezl tělo bělošky vedle potoka asi 2,5 kilometru od ekologického resortu ve vnitrozemí jižní Malajsie, kde byla dívka 4. srpna naposledy spatřena. Ostatky byly vrtulníkem přepraveny do nemocnice k identifikaci a provedení pitvy. Její výsledky budou k dispozici ve středu.

Policie má za to, že mladá dívka vylezla z okna chaty v turistickém resortu, kde spolu s rodinou trávila dovolenou. Rodina po zmizení oznámila, že dívka není samostatná, sama by se nikam nezatoulala a že byla zřejmě unesena. Slíbila také odměnu 50.000 ringgitů (asi 275.000 Kč) tomu, kdo poskytne informace vedoucí k jejímu nalezení.

Do rozsáhlé pátrací akce se zapojilo až 350 lidí, včetně elitních jednotek s tepelnými detektory a policejními psy, dále dobrovolníci a dokonce i šamani. Přítomni byli i příslušníci policie z Irska, Francie a Británie.

Matka dívky byla Irka, otec Francouz, ale rodina žila více než 20 let v Londýně. Pozůstalým kondoloval irský premiér Leo Varadkar i francouzské ministerstvo zahraničí.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

KLDR odpálila další rakety. Japonsko a Jižní Korea jsou v pozoru, Trump…

24.08.2019 08:43 Aktualizováno Severní Korea ze svého východního pobřeží dnes ráno vypálila do moře "dva neidentifikované…

Schyluje se k vojenské a politické katastrofě? Ve Washingtonu bijí na…

24.08.2019 00:01 NÁZOR - Američtí vyjednavači údajně spěchají s dokončením křehké mírové dohody s afghánským…

Hongkong čeká další vlna protestů, západní diplomaté nemají jezdit do Číny

23.08.2019 21:16 Aktualizováno Hongkong se připravuje na řadu dalších protivládních manifestací. O víkendu demonstranti plánují…

Protesty v Hongkongu: Tisíce lidí utvořily lidský řetěz

23.08.2019 18:07 Tisíce obyvatel Hongkongu utvořily dnes večer místního času lidský řetěz po vzoru 1,5 milionu lidí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama