Muž uctíval Trumpa jako boha. Zemřel, když se dozvěděl o jeho nákaze covidem

Ind, který patřil k fanouškům amerického prezidenta a k Donaldu Trumpovi se modlil, zemřel na srdeční zástavu, když se dověděl, že první muž USA onemocněl covidem-19. S odvoláním na zdroj z vesnice, kde Busa Krišna žil, o tom informovala agentura Reuters. Křišna začal Trumpa uctívat před více než čtyřmi lety, kdy se mu prý bohatý Američan zjevil ve snu.

Donald Trump
doporučujeme

Informace o tom, že se Trump nakazil, byla zveřejněna 1. října. Krišna brzy poté na svou facebookovou stránku umístil video, na němž s pláčem prezidentovi popřál uzdravení. Trump se mezitím zotavil a obnovuje svou předvolební kampaň.

Krišnův přítel a představitel vesnice Vénkat Goud řekl, že Krišnu deprimovala zpráva o tom, že Trump i jeho žena Melania onemocněli. "Je to smutné, že zemřel, aniž se s ním setkal. Byla to jeho hrdina a hrozně se s ním snažil sejít (když byl Trump v únoru v Indii)," řekl Goud.

Podle místního policisty odešel Krišna za svými rodiči ve státě Telangana a tam zemřel na zástavu srdce. Podle místních zdrojů mu ještě nebylo 40 let.

Trumpovu fotografii měl v modlitebním pokoji a každodenně se k ní modlil stejně jako k hinduistickým bohům. Před domem instaloval dvoumetrovou Trumpovu sochu a prováděl u ní modlitební rituály.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Austrálie se rozhodla zrušit zákaz provozu letadel Boeing 737 MAX

26.02.2021 11:03 Aktualizováno Australský úřad pro bezpečnost civilní letecké dopravy se rozhodl, že zruší téměř dvouletý zákaz…

Jižní Korea začíná očkovat proti koronaviru, restrikce prodlouží

26.02.2021 08:38 Jižní Korea dnes zahajuje vakcinaci proti covidu-19. První dávky očkovacího preparátu od…

Mohla by vzniknout také severokorejská mutace koronaviru, obává se…

26.02.2021 00:01 NÁZOR – Navzdory konfrontaci mezi mezinárodním společenstvím a Severní Koreou ohledně jejího…

Austrálie schválila zákon, který nutí Facebook platit médiím

25.02.2021 10:12 Aktualizováno Parlament v Austrálii dnes schválil zákon, který nutí společnosti Google a Facebook platit…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama