Muž uctíval Trumpa jako boha. Zemřel, když se dozvěděl o jeho nákaze covidem

Ind, který patřil k fanouškům amerického prezidenta a k Donaldu Trumpovi se modlil, zemřel na srdeční zástavu, když se dověděl, že první muž USA onemocněl covidem-19. S odvoláním na zdroj z vesnice, kde Busa Krišna žil, o tom informovala agentura Reuters. Křišna začal Trumpa uctívat před více než čtyřmi lety, kdy se mu prý bohatý Američan zjevil ve snu.

Donald Trump
doporučujeme

Informace o tom, že se Trump nakazil, byla zveřejněna 1. října. Krišna brzy poté na svou facebookovou stránku umístil video, na němž s pláčem prezidentovi popřál uzdravení. Trump se mezitím zotavil a obnovuje svou předvolební kampaň.

Krišnův přítel a představitel vesnice Vénkat Goud řekl, že Krišnu deprimovala zpráva o tom, že Trump i jeho žena Melania onemocněli. "Je to smutné, že zemřel, aniž se s ním setkal. Byla to jeho hrdina a hrozně se s ním snažil sejít (když byl Trump v únoru v Indii)," řekl Goud.

Podle místního policisty odešel Krišna za svými rodiči ve státě Telangana a tam zemřel na zástavu srdce. Podle místních zdrojů mu ještě nebylo 40 let.

Trumpovu fotografii měl v modlitebním pokoji a každodenně se k ní modlil stejně jako k hinduistickým bohům. Před domem instaloval dvoumetrovou Trumpovu sochu a prováděl u ní modlitební rituály.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Izrael a Súdán se dohodly na normalizaci vzájemných vztahů, oznámil Trump

23.10.2020 20:36 Aktualizováno Izrael se dohodl se Súdánem na normalizaci vzájemných diplomatických vztahů. Podle agentury Reuters…

Soul zkoumá úmrtí lidí, kteří zemřeli po očkování proti chřipce

23.10.2020 19:49 Jihokorejský vládní zdravotní úřad dnes zopakoval, že bude pokračovat v rozsáhlém programu očkování…

Trumpův výrok o špinavém vzduchu vyvolal v Indii bouři

23.10.2020 18:20 Čtvrteční výrok amerického prezidenta Donalda Trumpa o "nechutně špinavém" vzduchu v Indii způsobil…

Greenpeace varuje: Voda z Fukušimy vypuštěná do oceánu může poškodit…

23.10.2020 14:25 Voda z atomové elektrárny v japonské Fukušimě, kterou chce Japonsko vypouštět do moře, může…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama