Sexuální frustrace mladých muslimů může za vše, udeřil dokumentarista

Londýn – Režisér Deeyah Khan točí film s názvem Expozice: Džihád. V rámci natáčení prováděl i rozhovory s mladými muslimy, které se někdo pokoušel zlákat do džihádistických skupin jako jen například Islámský stát. Podle serveru The Jerusalem Post filmař zjistil jednu velice zajímavou věc.

Přidejte svůj názor 36 komentářů

Islámský stát
doporučujeme

Jedním z faktorů, které vedou mladé muslimy žijící na Západě je podle zjištění Khana sexuální frustrace. K takovému závěru došel filmař, když prováděl rozhovory mezi mladými vyznavači islámu při natáčení dokumentárního filmu o kořenech islámského extremismu ve Velké Británii.

Při rozhovorech zjistil, že muslimští otcové, kteří se přistěhovali z jižní Asie, jsou často nepříjemně konfrontování s otevřenou sexualitou západu. „To pak ovlivňuje jejich vztah s dětmi. Frustrace v některých případech může vést až ke zneužívání dětí nebo potlačování sexuální touhy", domnívá se Khan.

„V devíti z deseti případů když se podíváte na otce, zjistíte, že jim něco dělal, že je bil. Já bych určitě vinil otce," rázně říká filmař.

Jeho domněnky o generačních rozporech mezi mladými muslimy a jejich otci částečně podpořil i bývalý islamista Alyas Karmani. Ten v rozhovoru vysvětlil, že mladí muslimové žijí ve stejné společnosti jako jejich nemuslimští vrstevníci, ale rodiče jim zakazují sex před svatbou.

„To ve vás vyvolá opravdový pocit nenávisti, že to prostě nemůžete dělat," říká ve filmu Karmani. „A to je důvod, proč jsem v muslimské komunitě našel větší smysl v sexuální dysfunkci," dodal bývalý islamista. „Dnes ráno jsem mluvil se svou ženou a říkala jsem ji: Všechno je to o sexu. Ona mi na to řekla: Tak to přece nemůžeš říct. Ale je to tak, všichni ti kluci chtějí holky. To je všechno, co chtějí," myslí s Karmani.

Přidání se Islámskému státu pak podle něj dává příslib, že sexuální frustrace zmizí. „Jsem tady s mou pistolí, což je více čí méně jen prodloužení penisu. Podívej se na mě, jsem mudžahedín. Jsem mocný a jsem sexy. Holky se teď na mě podívají a budou chtít být mou nevěstou," popisuje bývalý islamista, co se mladíkům honí hlavou.

Loading...
Vstupte do diskuze (36)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Protesty v Íránu jsou krvavé. Policie používá nože k zabíjení demonstrantů

19.11.2019 09:54 Účastníci nepokojů, jež v Íránu vyvolalo zdražení benzinu, nožem zabili tři příslušníky…

V Izraeli zněly poplašné sirény. Armáda zneškodnila rakety odpálené ze…

19.11.2019 09:05 Izraelská armáda dnes zneškodnila čtyři rakety, které byly na izraelské území vypáleny ze Sýrie.…

Židovské osady podle USA nejsou protiprávní, Palestinci zlostně reagují

19.11.2019 07:19 Aktualizováno Židovské osady na okupovaném Západním břehu Jordánu už podle Spojených států neporušují mezinárodní…

USA jsou připraveny uvalit sankce na irácké vůdce

18.11.2019 22:43 Spojené státy jsou připraveny uvalit sankce na irácké představitele, kteří kradou národní bohatství…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama