Muslimský transvestita se procházel po obchodě, čeká ho krutý trest + VIDEO

Rijád – Saudská Arábie je jednou z nejteokratičtějších zemí světa, kde ústavu představují korán a sunna a zdrojem práva je šaría. Lidé, kteří se vymykají v otázce sexuality, zde neprožívají lehké časy. To dokládá i příběh dvacetiletého transvestity, který byl zatčen a hrozí mu veliký trest.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Muslim
doporučujeme

Mladý saudský muž byl přistižen, jak se v nákupním centru na západě země ve městě Taef prochází v burce, která je určena k výhradně k zahalování žen. Muže teď čeká soud, o jeho osudu se rozhodne příští týden. Hrozí mu šest měsíců ve vězení nebo veřejné bičování.

Zdroj: YouTube

Jeden ze zákazníků byl jeho vzhledem tak zmatený, že ho sledoval po budově. Server Gulf News uvedl, že když zákazník zjistil, že pod burkou se ve skutečnosti skrývá muž, nahlásil ho Komisi pro podporu a prevenci neřestí, které působila uvnitř areálu.

Poté, co byl dvacetiletý muž z komplexu vyhozen, zadržela ho policie. Ta zkontrolovala jeho identitu a kdxž zjistila, že jde opravdu o muže a ne ženu, zatkla ho. Celý incident zachytily bezpečnostní kamery.

Nošení oblečení opačeného pohlaví je v mnoha muslimských zemích Středního východu, jako je Bahrajn, Omán, Katar nebo Spojené Arabské Emiráty, zakázáno. Deník Daily Mail však podotýká, že muži v těchto zemích často nosí dlouhé závoje a převlékají se za ženy, aby tak žebrali o pěníze.

Doufají, že lidé projeví více soucitu právě k ženám a že jim dají více peněz. Jeden saudský muž pět měsíců při žebrání vystupoval jako žena, než se ukázala pravda. Policii řekl, že si denně vydělal v přepočtu asi 1300 korun, v pátek, kdy chodí muslimové do mešity, ještě více.

Loading...
Vstupte do diskuze (5)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Trump se obořil na Rusko: Přestaňte podporovat zvěrstva Asadova režimu

17.02.2020 07:33 Americký prezident Donald Trump vyzval Rusko, aby přestalo podporovat zvěrstva syrského režimu…

Vraha českého psovoda američtí vojáci ubili k smrti

16.02.2020 22:22 Aktualizováno Afghánského vojáka Vahidulláha Chána, který zastřelil českého psovoda, podle svědka při výslechu…

Netanjahu ocenil, že Česko a další státy podpořily Izrael u ICC

16.02.2020 20:57 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes uvítal, co nazval snahou spřátelených států zabránit tomu…

Syrská armáda dobyla většinu provincie Halab z rukou rebelů

16.02.2020 20:56 Aktualizováno Vojska syrského prezidenta Bašára Asada, jejichž hlavním spojencem je Rusko, dnes z rukou odpůrců…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama