Těhotnou Němku (†19) upálili zaživa. K činu se doznali dva muži z Turecka

Berlín - Případ brutálního násilí otřásá celým sousedním Německem. V lesíku v Berlíně našel muž na procházce se psem tělo mladé 19leté dívky. Pitva ukázala, že byla těhotná a její vrazi ji nejdříve dvakrát bodli do břicha a pak upálili.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Německo je na nohou. Lidé především z okolí hlavního města Berlína jsou v šoku z brutálního činu, kterého dopustili dva mladíci. Ti totiž mladou těhotnou dívku dvakrát bodli do břicha a pak ji zaživa upálili. Jedním z agresorů měl být budoucí otec nenarozeného dítěte, informoval portál rbb-online.de.

A to bylo také důvodem brutální vraždy. Maria si prý nechtěla nechat dítě vzít. A právě odmítaný potrat způsobil celou tragédii. Její 20letý přítel totiž dítě nechtěl a pravděpodobně kvůli své víře měl pocit, že to poškozuje jeho čest. Mladíci dívce hrozili kvůli těhotenství smrtí a ona se kvůli tomu i obrátila na policii, ale ta již nedokázala zasáhnout.

Dívce podle jejích spolužáků nepomohlo ani to, že svému staršímu příteli slibovala, že přejde na islámskou víru. Ani to jí ale nepomohlo. Mladíci počkali, až její tělo dohoří a pak ho přikryli větvemi. Většina německých médií původ obou pachatelů neuvedla, a to i přes to, že úřady ano.

Loading...
Témata: Německo | Vražda
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hledala, nebo našla uprchlíky? Lodi Open Arms hrozí žaloba i vysoká pokuta

21.08.2019 22:47 Aktualizováno Posádce lodě španělské nevládní organizace Proactiva Open Arms, která díky nařízení italské…

Brexit bez dohody je nesmysl? Francie se obává nejhoršího

21.08.2019 20:58 Francie považuje brexit bez dohody na konci října za velmi pravděpodobný scénář. Evropská unie je…

Johnson chce brexit s dohodou a také zrušení irské pojistky

21.08.2019 20:52 Británie chce brexit s dohodou, nemůže ale přijmout tu současnou, zdůraznil dnes v Berlíně před…

Výročí srpna 1968 budí na Slovensku vášně. Danko si rýpl i do Američanů

21.08.2019 20:50 Aktualizováno Život ve svobodném a demokratickém státě není samozřejmostí, ale vzácnou hodnotou, která byla…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama