Zajatce Islámského státu vraždí Putin, uvedla CNN +VIDEO

Londýn - Svět ve čtvrtek obletěly fotografie džihádisty Johna, který na videích radikální organizace Islámský stát v masce popravuje západní zajatce. Podle televize CNN je ale maskovaným vrahem Johnem ruský prezident Vladimir Putin.

Přidejte svůj názor 23 komentářů

Daily Mail zveřejnil fotografii "džihádského Johna"
doporučujeme

Identitu kata Islámského státu Mohammeda Emwaziho odhalila britská a americká média ve čtvrtek s odvoláním na vládní zdroje. Muž původně bydlel v západním Londýně a britské tajné služby podle stanice BBC zaregistrovaly jeho údajné napojení na ozbrojené somálské islamisty.

Podle deníku The Washington Post je Emwazi Brit, který se podle svých blízkých narodil v Kuvajtu a vyrůstal v Londýně, vystudoval vysokou školu a získal odbornost počítačového programátora. V roce 2012 odjel do Sýrie, a poté se přidal k Islámskému státu.

Zpráva včetně fotografií obletěla celý svět a pochopitelně se objavila i na jedné z nejznámějších televizních stanic na světě - CNN. Záludný šotek ale zaúřadoval a místo fotografie Johna se ve vysílání objevila fotografie ruského prezidenta Vladimira Putina.

Zdroj: YouTube

CNN v reakci uvedla, že incident s fotografií má na svědomí technické selhání a výpadek serveru, díky čemuž následně došlo k zobrazení náhodné fotografie. Za chybu se stanice následně omluvila.

Loading...
Vstupte do diskuze (23)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Macron jako druhá Le Penová? Ve Francii se děje něco podivného

16.11.2019 21:47 Aktualizováno Francouzský prezident Emmanuel Macron se v poslední době chová velmi podivně. Po odmítnutí…

Slovensko čelí krizi důvěry. Čaputová se zlobí, pronesla velmi důrazný…

16.11.2019 20:35 Slovensko čelí krizi důvěry a obyvatelé země jsou svědky odhalování velkých selhání ve fungování…

Mela ve Francii: Žluté vesty si připomněly výročí protestů, vypukly střety…

16.11.2019 18:41 Aktualizováno U příležitosti prvního výročí protestů hnutí takzvaných žlutých vest se dnes v Paříži a dalších…

Bratislava si zopakovala průvod z listopadu 1989. Zachránila nás Praha,…

16.11.2019 18:20 Třicet let od průvodu studentů bratislavských škol, kteří 16. listopadu 1989 v tehdejším…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama