Exmuslimka varuje Evropu před islámem. Kdo se nechce integrovat, nesmí tu žít. A šaría...

Vídeň – Pákistánsko-rakouská autorka vystupující pod jménem Sabatina Jamesová konvertovala od islámu ke křesťanství. Evropě teď vzkazuje, že by měla odmítat ty muslimy, kteří se odmítají integrovat. Takoví by podle ní neměli mít možnost za Západě žít. Dodává také, že právo šaria je otevřeně praktikováno jak v Rakousku, tak i v Německu.

Přidejte svůj názor 27 komentářů

Muslimové, islám
doporučujeme

Jamesová pro deník Kronen Zeitung uvedla, že učení proroka Mohameda podporuje násilí. „Vyzýval k bití žen, kamenování cizoložnic a popravám odpadlíků. Pokud nemá všechno toto násilí nic společného s islámem, nemá s islámem nic společného ani Mohamed," uvedla.

Dodala, že „bezpochyby existují demokratičtí muslimové", kteří podle ní nepředstavují problém. Ale islámská teologie se podle ní musí vypořádat právě s problémem násilí na ženách. Domnívá se ale, že v této otázce chybí jakákoliv kritická debata.

Navíc je podle ní praktikován paralelní justiční systém, podle kterého se ženy systematickému násilí podvolí nebo budou „zlikvidovány". Šaría se tak ve velké míře praktikuje i mezi evropskými muslimy.

Dodala, že souhlasí s rakouským ministrem integrace Sebastianem Kurzem, který plánuje zavést postihy pro muslimy, kteří nejsou ochotni se učit německým nebo rakouským hodnotám. Rakousko by podle ní mělo jít ještě dál a deportovat odhalené islamisty, kteří naznačí, že jsou proti demokracii. „Lidé by neměli mít pocit, že mohou přijít do této země a že tady budou moci zůstat, i když nebudou respektovat lidská práva."

Jamesová (33) se přestěhovala z Pákistánu do malé rakouské vesnice už jako dítě, ale později musela utéct, když ji rodina v 17 letech domluvila nucený sňatek. Konvertovala ke křesťanství, za což ji její otec odsoudil k smrti, protože prý zničila rodinnou čest.

O svých zkušenostech napsala několik knih, ještě teď pravidelně dostává výhrůžky smrtí. Nyní žije pod policejní ochranou v Německu. Její organizace Sabatina e.V. pomáhá utlačovaným a zranitelným muslimským ženám, které zažily násilí ze strany své rodiny.

Loading...
Témata: islám | Rakousko | Německo
Vstupte do diskuze (27)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Spor o odklad brexitu nevyřešen, skotský soud vyčkává

21.10.2019 16:43 Skotský nejvyšší soud dnes odložil konečné rozhodnutí ve sporu kolem žádosti o odklad brexitu.…

Jak porazit Ficovu stranu? Kiskův plán dostává trhliny hned na začátku

21.10.2019 16:08 Bývalý slovenský prezident a současný předseda nové strany Za lidi Andrej Kiska navrhl vytvořit…

Vydají ho do USA? Assange neuspěl se stížností, soud začne dle plánu

21.10.2019 15:43 Londýnský soud dnes zamítl žádost zakladatele serveru WikiLeaks Juliana Assange o odklad končeného…

130 mrtvých. Ve Francii skončilo vyšetřování teroru z listopadu 2015. Kdy…

21.10.2019 13:52 Ve Francii skončilo vyšetřování teroristických útoků z Paříže a Saint-Denis, které si v listopadu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama