Smrt Lady Diany: Vím, kdo má krev na rukou, říká světový politik

Londýn - Smrt princezny Diany šokovala svět už před 18 lety, ale stále se objevují nové teorie o tom, jak to bylo. A podle jedné z těch nejnovějších v tom má mít prsty dokonce britská královská rodina.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

John Travolta a Diana na královském plese.

V případu podle britského portálu blogfactory.co.uk figuruje i samotný Vladimir Putin, který má mít k případu nové důkazy. Promluvit o nich měl při vánočním obědě v Kremlu. Putin prý obvinil samotnou britskou královnu Elisabeth II., prince Filipa a prince Charlese.

Tito všichni se podle blogfactory.co.uk měli podílet na smrti princezny prostřednictvím tajné služby MI6 a jejich agentů v Paříži, kde princezna zemřela. Po telefonátu se sirem Eltonem Johnem měl Putin prý říct, že mají její krev na rukou.

Putina podle jeho slov smrt princezny Diany v roce 1997 velmi silně zasáhla. Prý už tehdy měl velké pochybnosti o tom, že vše bylo tak, jak bylo nakonec veřejně prezentováno.

Jestli to tak opravdu bylo, o tom se dá celkem s úspěchem pochybovat. A že by Vladimir Putin pronesl tyto záležitosti na adresu britské královské rodiny veřejně, nebo na kameru, to můžeme zcela jistě vyloučit. Každopádně smrt princezny Diany je i nadále opředena rouškou tajemství..

Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Evropští lidovci pozastavili členství Orbánově straně Fidesz, nemůže ani…

20.03.2019 20:05 Maďarské vládní straně Fidesz premiéra Viktora Orbána bylo dnes pozastaveno členství v Evropské…

Tusk dal Británii ultimátum. Odklad brexitu schválí pod jednou podmínkou

20.03.2019 19:40 Aktualizováno V případě, že britský parlament podpoří předjednaný text dohody o spořádaném britském odchodu z EU,…

Řidič ze Senegalu polil autobus plný dětí benzínem a zapálil ho

20.03.2019 18:49 Aktualizováno Italská policie dnes zatkla řidiče, který u Milána unesl autobus s 51 školními dětmi, který později…

Francie srazí Británii na kolena. Odklad brexitu vetuje

20.03.2019 18:45 Aktualizováno Pokud britská premiérka Theresa Mayová neposkytne "dostatečné záruky" věrohodnosti svého plánu,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama