Uprchlický tábor či hampejz? Bují sex mezi migranty a dobrovolníky

Calais - Zlí jazykové v internetových diskuzích rádi píší, že dobrovolnice pomáhající uprchlíkům do táborů jezdí proto, aby si dopřály sex. A nyní se ukazuje, že na těchto řečech je víc pravdy, než by se mohlo zdát.

Uprchlíci, ilustrační foto
doporučujeme

Tvrdí to alespoň britský deník The Sun. Ten upozornil na svědectví nejmenovaného člověka, podle kterého uprchlický tábor v Calais, známý jako Džungle, slouží jako obří hampejz.

Podle dotyčného je naprosto běžné, že dobrovolníci v táboře vyplňují své dny sexem, klidně i s několika partnery za 24 hodin. Nejčastěji prý souloží dobrovolnice s mužskými uprchlíky.

Ale není to pravidlem - jindy se sexu oddávají muži s imigrantkami a podle svědka dokonce dochází i k souloži mezi dospělými humanitárními pracovníky a nezletilými imigranty.

Svědectví, které se objevilo na facebooku, pochopitelně nezůstalo bez odezvy. Na "bonzáka" se sesypali dobrovolníci, kteří mu vyčítají, že podobná nařčení propírá na veřejnosti.

Jiní diskutující se naopak whistleblowera zastávají s tím, že je dobře, že poukázal na citlivé a kontroverzní téma, které hraničí se sexuálním zneužíváním lidí v mezní životní situaci.

Úřad vysokého komisaře pro uprchlíky při OSN (UNHCR) například razí nulovou toleranci pro intimní styky mezi uprchlíky a těmi, kdo jim pomáhají.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ONLINE: Nakažlivější mutace koronaviru je v Česku. Vláda zváží omezení…

25.02.2021 18:48 Aktualizováno Ve středu přibylo v Česku 13 657 nakažených. Vláda bude dnes pokračovat v jednáních o zpřísnění…

Podvodníci chtěli prodat evropským vládám 900 milionů vakcín

25.02.2021 16:15 Několik členských států EU informovalo Brusel o pokusech podvodných firem prodat vládám celkem 900…

Sasko začalo očkovat proti koronaviru i učitele základních škol

25.02.2021 15:30 Sasko od dnešního dne rozšířilo očkování proti nemoci covid-19 na další skupinu, mimo jiné i…

Maďarsko hlásí třetí vlnu, prodlouží částečnou karanténu do poloviny března

25.02.2021 14:08 Maďarská vláda prodlouží současná karanténní opatření do 15. března. V příštích dvou týdnech…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama