Uprchlický tábor či hampejz? Bují sex mezi migranty a dobrovolníky

Calais - Zlí jazykové v internetových diskuzích rádi píší, že dobrovolnice pomáhající uprchlíkům do táborů jezdí proto, aby si dopřály sex. A nyní se ukazuje, že na těchto řečech je víc pravdy, než by se mohlo zdát.

Přidejte svůj názor 22 komentářů

Uprchlíci, ilustrační foto
doporučujeme

Tvrdí to alespoň britský deník The Sun. Ten upozornil na svědectví nejmenovaného člověka, podle kterého uprchlický tábor v Calais, známý jako Džungle, slouží jako obří hampejz.

Podle dotyčného je naprosto běžné, že dobrovolníci v táboře vyplňují své dny sexem, klidně i s několika partnery za 24 hodin. Nejčastěji prý souloží dobrovolnice s mužskými uprchlíky.

Ale není to pravidlem - jindy se sexu oddávají muži s imigrantkami a podle svědka dokonce dochází i k souloži mezi dospělými humanitárními pracovníky a nezletilými imigranty.

Svědectví, které se objevilo na facebooku, pochopitelně nezůstalo bez odezvy. Na "bonzáka" se sesypali dobrovolníci, kteří mu vyčítají, že podobná nařčení propírá na veřejnosti.

Jiní diskutující se naopak whistleblowera zastávají s tím, že je dobře, že poukázal na citlivé a kontroverzní téma, které hraničí se sexuálním zneužíváním lidí v mezní životní situaci.

Úřad vysokého komisaře pro uprchlíky při OSN (UNHCR) například razí nulovou toleranci pro intimní styky mezi uprchlíky a těmi, kdo jim pomáhají.

Loading...
Vstupte do diskuze (22)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

VIDEO: Demoliční stroj z Česka v akci. V Prešově se bourá poničený panelák

16.12.2019 12:20 Deset dnů po explozi zemního plynu a následném požáru ve dvanáctipatrovém domě v Prešově na…

Klimatický balíček: Německá vláda a spolkové země se dohodly, cena CO2…

16.12.2019 10:58 Zástupci německé vlády se v noci na dnešek domluvili s představiteli spolkových zemí na zvýšení…

Greta si stěžovala na cestu narvaným vlakem. Záhy přišel stěr od Deutsche…

15.12.2019 21:47 Aktualizováno Reklamu německé železniční společnosti Deutsche Bahn (DB) rozhodně neudělala švédská aktivistka…

V Alpách zabíjely laviny. Itálie hlásí tři mrtvé, Rakousko jednoho

15.12.2019 21:22 Při pádu lavin v italských Alpách dnes na třech různých místech přišli o život tři lidé, další…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama