Lidé se bojí sexu s ufony a prosí NASA: Pošlete jim kondomy

Stockholm - Bojíte se, že přiletí mimozemšťané a budou vás chtít znásilnit? Pak vás možná bude zajímat petice švédské firmy, která se snaží donutit NASA, aby vyslala do vesmíru kondomy, takže bude sex s mimozemšťany bezpečnější.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Ilustrační foto
doporučujeme

Švédská asociace pro sexuální výchovu (RFSU) spustila kampaň, při které označuje kondom za jeden z největších vynálezů lidstva. Ve videu, které RFSU zveřejnila, apeluje na NASA, aby tento úžasný vynález poslala do vesmíru. Kampaň získala označení Švédský vesmírný kondom.

Ačkoli mají mimozemšťané nejspíš úplně jiné rozmnožovací orgány, kondom podle videa o lidstvu mimozemšťanům napoví mnoho, zejména ukáže, že je pro lidi důležité, aby rozhodovali o svém životě, například kdy budou mít děti. Zároveň má také mimozemšťany poučit o tom, jak sexuální styk probíhá.

Video je natočeno jako otevřený dopis, který si klade za cíl přesvědčit americkou vesmírnou agenturu, aby vyslala kondom do vesmíru. Na internetu běží petice za vyslání kondomu ke hvězdám, kterou může podepsat každý. Petici najdete zde.

Nevšední koncept byl zveřejněn při Světovém dni antikoncepce, RFSU si klade za cíl, aby se zvýšilo povědomí i diskuze o kondomech a antikoncepci mezi lidmi i politiky.

"Jestli pošle NASA kondom do vesmíru, víc lidí bude mluvit o této jednoduché pomůcce, která zachraňuje životy. To je náš malý příspěvek k tomu, aby byla antikoncepce výš v politickém programu," uvádí se na stránkách projektu.

Loading...
Témata: UFO | kondomy | NASA
Vstupte do diskuze (3)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Xenofobní útok v Hanau. Jakákoli forma nenávisti nás sjednocuje, reagují…

20.02.2020 13:42 Slovy o šoku a hrůzostrašné tragédii reagují nejvyšší představitelé Evropské unie na útok v…

Krádež největší zlaté mince na světě: Berlínský soud vynesl tresty

20.02.2020 12:52 Soud v Berlíně dnes vynesl několikaleté tresty vězení pro tři mladé muže za krádež největší zlaté…

Střelba v Hanau se vyšetřuje jako možný terorismus, mezi oběťmi jsou i…

20.02.2020 12:03 Německé nejvyšší státní zastupitelství vyšetřuje středeční střelbu v Hanau s podezřením na…

Slovenský parlament opět funguje, skupina poslanců po dvou dnech ukončila…

20.02.2020 12:02 Aktualizováno Obstrukce části slovenských poslanců, kteří v parlamentu na protest proti projednávání návrhů…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama