Evropanky jsou pro migranty děvky a lovná zvěř, znásilňování jen tak neskončí. Promlouvá syrský politolog i německý psychiatr

Berlín – Německá společnost kvůli dění posledních dní velmi hlasitě diskutuje o migrantech a trestných činech, kterých se v Evropě dopouští. Zvláštní pozornost je přitom kladena na sexuální útoky a znásilnění. Přestože kancléřka Angela Merkelová vyzývala veřejnost, aby neházela všechny migranty do jednoho pytle, v Sýrii narozený politolog varuje, že současný trend bude pokračovat.

Přidejte svůj názor 38 komentářů

Uprchlíci, ilustrační foto
doporučujeme

Němky jsou vnímány jako „prostitutky" a přistěhovalci se domnívají, že jsou tak oprávněným terčem, varuje politolog syrského původu Bassam Tibi. Dvaasedmdesátiletý profesor v souvislosti s aktuálním děním varuje, že ženy budou dál znásilňovány migranty a že eskalace napětí mezi Němci a přistěhovalci a spory o jejich integraci budou i do budoucna představovat velký problém.

Psali jsme:  

Profesor Tibi, který se přestěhoval do Německa ze Sýrie, když mu bylo 18 let, říká, že současný trend bude pravděpodobně pokračovat. „Německé ženy spí s muži, aniž by za ně byly provdány. V očích migrantů se chovají jako prostitutky," vysvětluje myšlenkové pochody migrantů.

„To je důvod, proč jsou považovány za lovnou zvěř a proč je možné je znásilnit," cituje jeho slova server Express. Migranti spáchali jen v Německu v roce 2015 1,576 sexuálních trestných činů, prvních šesti měsících letošního roku to bylo už 1,683.

„Stovky mladých muslimských mužů zachází se ženami jako s objekty, které je možné lovit. Vědí ale, že to, co dělají, je zákonem zakázáno. Myslí si ale, že německé ženy jsou děvky. Navíc vědí, že jejich činy nebudou mít žádné důsledky. Uprchlíci se německé policie nebojí. Policisté se obávají, že budou označeni za rasisty, když se s nimi budou chtít vypořádat," vysvětluje Tibi.

Psali jsme:

Profesor Michael Guenter, lékařský ředitel psychiatrické klinice ve Stuttgartu, zkoumal děti migrantů, kteří se stali zločinci. Tvrdí, že existuje několik způsobů, jak se mohou mladí lidé změnit v sexuální delikventy. „Své fantazie rozvíjejí většinou ve věku mezi 15 a 17 roky, pokud vyrůstají ve špatných podmínkách, více prostoru mohou dostávat brutální fantazie.." shrnuje svou práci lékař.

„Když mladí muži pocházejí ze zemí, kde jsou ženy utlačovány, a pak vidí, jak otevřená naše společnost je, trhá je to na kusy. Nemohou se s tímto rozporem vyrovnat. Vyrostli v kultuře represivní sexuální morálky, morální doktríny, která zakazuje požívání sexuality před manželstvím. A tady jsou obklopeni sebevědomými ženami, které se neskrývají, ani se nezahalují," vysvětluje příčinu problému.

Loading...
Témata: Německo | uprchlíci
Vstupte do diskuze (38)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

VIDEO: Demoliční stroj z Česka v akci. V Prešově se bourá poničený panelák

16.12.2019 12:20 Deset dnů po explozi zemního plynu a následném požáru ve dvanáctipatrovém domě v Prešově na…

Klimatický balíček: Německá vláda a spolkové země se dohodly, cena CO2…

16.12.2019 10:58 Zástupci německé vlády se v noci na dnešek domluvili s představiteli spolkových zemí na zvýšení…

Greta si stěžovala na cestu narvaným vlakem. Záhy přišel stěr od Deutsche…

15.12.2019 21:47 Aktualizováno Reklamu německé železniční společnosti Deutsche Bahn (DB) rozhodně neudělala švédská aktivistka…

V Alpách zabíjely laviny. Itálie hlásí tři mrtvé, Rakousko jednoho

15.12.2019 21:22 Při pádu lavin v italských Alpách dnes na třech různých místech přišli o život tři lidé, další…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama