Africký migrant vyhrožuje Italům: Vybombardujeme vás, vaše děti za všechno zaplatí

Janov - „Donutíme vaše děti, aby zaplatily." Právě těmito slovy vystrašil muž ze Senegalu cestující v autobuse v italském Janově. Vyhrožoval jim, že afričtí migrati ve městě odpálí bomby. Později se ukázalo, že běženec není pro policii neznámá postava. Případem už se zabývá také protiteroristický útvar.

Přidejte svůj názor 15 komentářů

Přijímání uprchlíků do Evropy
doporučujeme

Osmatřicetiletý muslimský přistěhovalec slíbil, že Afričané zahájí teroristické útoky v Itálii. Odkazoval se přitom na berlínský teroristický útok, ke kterému došlo minulé pondělí a při kterém najel kamion řízený Tunisanem Anisem Amrim do davu lidí na vánočním trhu. „Připravíme tady v Janově bombu, abyste také měli veselé Vánoce,“ hrozil Senegalec. Jeho slova cituje server Breitbart s odkazem na italský server Liguria Notizie.

Psali jsme:  

„Donutíme vaše děti, aby za všechno zaplatily. Nejsou to jen Tunisané, keří vědí, jak tyhle věci udělat,“ tvrdil lidem migrant. Pasažéři kvůli jeho slovům začínali panikařit. Poté, co muž slovně napadl cestující i řidiče autobusu, na něj šofér zavolal policii. Když strážníci nastoupili do vozidla, překvapený migrant podle italských médií pouze vykoktal: „Policie.. Veselé vánoce i vám.“ Pak kolem sebe začal mlátit rukama a hlavou a nohama opakovaně udeřil do autobusu.

Vyšetřování odhalilo, že tento člověk už byl při několika příležitostech zadržen. I když jde o ilegálního přistěhovalce se záznamem z přitěžující loupeže, soudci nechali rodáka ze Senegalu volně se pohybovat po městě, stačilo mu pouze podepsat potřebné dokumenty. Tento incident byl zaznamenán také italskou protiteroristickou agenturou, která se nyní zahájila další vyšetřování ilegálního migranta.

Itálii se až dosud vyhýbaly teroristické útoky podobné těm ve Francii, Belgii, Velké Británii a Německu. Migranti v Itálii jsou však zároveň často nespokojeni se vším, počínaje výší kapesného od daňových poplatníků, po hotely, potraviny i oblečení, které jim poskytují charity, Něktří si dokonce stěžovali, že nemají k dispozici televizi v každé ložnici.

Už v listopadu se Afričané vzbouřili a terorizovali obyvatele města Turín na protest, že jim italští daňoví poplatníci neposkytli „slušný život". „Italové - řekněte svým dětem, že nejsme psi. Udržujte je v klidu, protože naše trpělivost dříve nebo později skončí,“ varoval jeden z migrantů.

Loading...
Témata: Itálie | uprchlíci
Vstupte do diskuze (15)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

VIDEO: Demoliční stroj z Česka v akci. V Prešově se bourá poničený panelák

16.12.2019 12:20 Deset dnů po explozi zemního plynu a následném požáru ve dvanáctipatrovém domě v Prešově na…

Klimatický balíček: Německá vláda a spolkové země se dohodly, cena CO2…

16.12.2019 10:58 Zástupci německé vlády se v noci na dnešek domluvili s představiteli spolkových zemí na zvýšení…

Greta si stěžovala na cestu narvaným vlakem. Záhy přišel stěr od Deutsche…

15.12.2019 21:47 Aktualizováno Reklamu německé železniční společnosti Deutsche Bahn (DB) rozhodně neudělala švédská aktivistka…

V Alpách zabíjely laviny. Itálie hlásí tři mrtvé, Rakousko jednoho

15.12.2019 21:22 Při pádu lavin v italských Alpách dnes na třech různých místech přišli o život tři lidé, další…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama