Kvůli naší hlouposti se brzy změníme v muslimy. Migrantům nemůžeme dávat peníze, zvyknou si na to, varuje duchovní

Řím - Prominentní postava italské katolické církve tvrdí, že všichni „brzy budou muslimové", protože Itálie žije ve stále více světské společnosti, kterou ale silně ovlivňuje rostoucí počet migrantů. Tvrdí také, že je chyba dávat migrantům peníze.

Přidejte svůj názor 12 komentářů

Muslimové, ilustrační foto
doporučujeme

Monsignor Carlo Liberati, italský arcibiskup, v souvislosti s rostoucím počtem zadržovacích středisek otevíraných v Evropě, varoval, že jde o způsob, jakým by se islám mohl brzy stát hlavním náboženským proudem.

„Za 10 let budeme všichni muslimové – a to kvůli naší hlouposti. Itálie a Evropa žijí pohanským a ateistickým způsobem života. Dělají zákony, které jdou proti Bohu a vyznávají pohanské tradice. Tento morální a náboženský úpadek podporuje islám,“ cituje slova duchovního server Express.

Psali jsme:  

„Máme slabou křesťanskou víru. Církev v dnešní době nefunguje dobře a semináře jsou prázdné. Farnosti jsou to jediné, co ještě funguje. Potřebujeme opravdový křesťanský život. To vše otevírá cestu k islámu. Kromě toho mají děti a my ne. Jsme v plném ústupu,“ varuje Liberati.

Liberati tvrdí, že touha Itálie pomáhat lidem jiné národnosti způsobuje, že je země na mizině a že lidé chudnou. „Pomáháme neprodleně těm, kteří přichází zvenčí a zapomínáme na mnoho chudých a starých Italů, kteří jedí odpadky. Potřebujeme politiky, kteří se v první řadě postarají o Italy. O naše mladé lidí a nezaměstnané,“ myslí si.

Psali jsme:  

„Jsem demonstrant. Kdybych nebyl kněz, demonstroval bych na náměstích. Jaký má smysl přijmout mnoho migrantů, kteří místo poděkování za jídlo, které jim dáváme, vše prostě vyhodí, tráví hodiny se svými mobilními telefony a dokonce vyvolávají nepokoje?“ zlobí se Liberati, který dokonce obvinil katolickou církev, že daruje příliš mnoho peněz novým migrantům.

„Dát peníze na migranty bloumající po městě je nejen špatné, ale morálně škodlivé, protože podporujeme jejich chování a oni si na to zvyknou. Nemluvě o tom, že je krmíme. Myslím, že to někdy způsobuje vznik sítě žebráků. Vzpomínám si, že můj otec pracoval velmi tvrdě jako migrant v Austrálii, abych mohl jít do semináře. Takže on sám na vlastní kůži zažil nepohodlí chudoby a vznešenou ctnost vděčnosti,“ dodal duchovní.

Loading...
Vstupte do diskuze (12)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šílenství kvůli Gretě. Vyvolala chaos v Lisabonu i Madridu, zasahovala…

06.12.2019 16:28 Do Madridu dnes z Lisabonu vlakem dorazila švédská ekologická aktivistka Greta Thunbergová. Ve…

Sjezd SPD definitivně rozhodl. V čele strany jsou dva odpůrci Merkelové

06.12.2019 16:22 Novými předsedy německé vládní sociální demokracie (SPD) se dnes stali členka Spolkového sněmu z…

Jak zastavit vlnu uprchlíků? Von der Leyenová vyrazí jednat do Afriky

06.12.2019 16:09 Vyšší výdaje na rozvojovou pomoc třetím zemím patří k zásadním plánům nové předsedkyně Evropské…

Výbuch plynu v paneláku v Prešově: Pět mrtvých, dál hrozí zřícení domu

06.12.2019 15:59 Aktualizováno Nejméně pět lidí zemřelo v Prešově na východním Slovensku při dnešní explozi plynu ve…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama