Unesena, znásilněna a podříznuta. Mladá muslimka z Londýna tvrdě zaplatila za zakázaný vztah

Dillí – Indickou muslimku potkal tragický osud. Byla unesena, znásilněna a zabita poté, co navázala vztah s arabským mužem. Devatenáctiletá Celine Dookhranová byla objevena s podříznutým krkem v domě v jihovýchodním Londýně. Informuje o tom server The Independent.

Přidejte svůj názor 10 komentářů

Muslimové, ilustrační foto
doporučujeme

Indická muslimská dívka Celine, která navázala vztah s arabským mužem, byla podle deníku unesena, znásilněna a zavražděna. Pode úřadů mohlo jít o vraždu ze cti.

Tělo dívky bylo objeveno nacpané v ledničce s proříznutým krkem. Vše se provalilo poté, co další žena, které byla napadena stejnými útočníky, skončila v nemocnici, odkud na vše upozornila policii.

Obě ženy byly svázány, ústa jim byla zacpána roubíkem a uneseny maskovanými muži ve středu. Pak byly odvezeny do domu v Kingston-upon-Thames v jihozápadním Londýně, kde byly znásilňovány a kde byla Celine nakonec také zabita.

Z únosu, znásilnění a vraždy byl obviněn třiatřicetiletý Mujahid Arshid. Pomáhat mu měl o pět let mladší Vincent Tappu, který byl obviněn z únosu. Jejich identitu potvrdila i žena, která přežila. Násilníci jí prý omráčili paralyzérem.

Prokurátor Binita Roscoe řekl u soudu, že teenagerka pocházela z indického muslimského prostředí a navázala vztah s arabským muslimským mužem. Vyšetřovatelé předpokládají, že si vraždu dívky někdo objednal. Rodina dívky se netají tím, že se stavěla ostře proti tomu, aby měla jejich dcera vztah s arabským muslimem.

Loading...
Vstupte do diskuze (10)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

VIDEO: Demoliční stroj z Česka v akci. V Prešově se bourá poničený panelák

16.12.2019 12:20 Deset dnů po explozi zemního plynu a následném požáru ve dvanáctipatrovém domě v Prešově na…

Klimatický balíček: Německá vláda a spolkové země se dohodly, cena CO2…

16.12.2019 10:58 Zástupci německé vlády se v noci na dnešek domluvili s představiteli spolkových zemí na zvýšení…

Greta si stěžovala na cestu narvaným vlakem. Záhy přišel stěr od Deutsche…

15.12.2019 21:47 Aktualizováno Reklamu německé železniční společnosti Deutsche Bahn (DB) rozhodně neudělala švédská aktivistka…

V Alpách zabíjely laviny. Itálie hlásí tři mrtvé, Rakousko jednoho

15.12.2019 21:22 Při pádu lavin v italských Alpách dnes na třech různých místech přišli o život tři lidé, další…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama