Štvou vás Vánoce? Zlost si lze vybít ve "vztekárně" +VIDEO

Londýn - Lidé, kterým vánoční symboly nepřirostly k srdci, mohou dát stromečku a třpytivým ozdobám rázně najevo, co si o nich myslí. Podle listu Huffington Post obliba "vztekáren" všeobecně roste.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ilustrační foto

Stačí se vypravit do Londýna, kde otevřeli vánoční "vztekárnu". Za 24 dolarů (520 korun) tu dostanete do ruky baseballovou pálku, ochrannou kombinézu, brýle a helmu a můžete zuřit.

"Prostě jsem si představil, kdo všechno mi o minulých Vánocích nic nedal, a pak jsem jim ukázal, jaký je to pocit," řekl Pearse Egan, kterého s ostatními návštěvníky vztekárny pojí jednoduchá věc: nesnáší Vánoce.

zdroj: YouTube

V Londýně mohou mlátit do vánočních stromků, rozbíjet kouličky nebo přihlouople se tvářící figurky santů. To vše za doprovodu své nejneoblíbenější vánoční písně či koledy. Kdo má chuť, může se před vyřizováním účtů se svátky klidu posilnit v místním baru.

Nejde o první zařízení svého druhu. Vztekárny nabírají na oblibě a můžete v nich ničit kdeco, od vybavení kanceláře po kuchyňské linky.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Balkán v Evropě! Politický chaos je téměř všude

12.12.2018 18:01 Aktualizováno Komentář Petra Šulky – Balkánská politika byla vždy symbolem té nejhorší politické kultury a byla…

Merkelová se rozzlobila: Rusko si nemůže nárokovat Azovské moře jen pro…

12.12.2018 17:58 Aktualizováno Německo se bude zasazovat za prodloužení protiruských sankcí, řekla dnes kancléřka Angela Merkelová…

Příbuzní útočníka ze Štrasburku jsou u výslechu. O život bojuje novinář,…

12.12.2018 17:00 Mezi osobami zadrženými ve Francii kvůli úternímu útoku ve Štrasburku jsou útočníkova matka, otec a…

Pokrok v rozhovorech o Jemenu: Vyjednávači se dohodli na provozu letiště v…

12.12.2018 16:52 Zástupci jemenských povstalců a vlády se dnes na mírových rozhovorech ve Švédsku dohodli na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama