Migrant v Británii zneužíval děti, soud mu to pořádně spočítal: Jste nebezpečný delikvent a dravec

Londýn - Britský soud se zabýval případem iráckého kurdského migranta, který využil svou prodejnu ke „svádění" dvou mladých dívek, které později sexuálně zneužil. Soud jej uznal vinným a odsoudil na 12 let vězení. Navíc má být deportován.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Soud, ilustrační fotografie

Osmadvacetiletý Dilan Amin, který byl označen jako „neúspěšný žadatel o azyl", si má podle britských médií odsedět 12 let za mřížemi. Iráčané, který vedl známý obchod, podle soudu zneužil minimálně dvě děti. Jeden případ se týká sexuálního zneužívání, ke kterému docházelo mezi 1. listopadem 2012 a 31. říjnem 2013, jeho oběť měla 12 let.

Další případ se týká patnáctileté oběti, která byla zneužívána v době od 6. do 9. prosince 2016. Amin, který přišel do Británie před deseti lety, byl také shledán vinným ze dvou sexuálních útoků proti dvěma ženám. Už dříve se měl dopustit jiného sexuálního útoku, podněcování k prostituci a loupeži.

Policejní inspektor Andy Jones, který se případem zabýval, označil pachatele jako „dravce“, který má podle něj sklony ke zneužívání. I proto prý nebyl překvapen, když se dozvěděl, že má Amin na kontě více obětí, než se původně předpokládalo. „Hovořili jsme s jednou dívkou, která zmínila několik dalších obětí a naše vyšetřování nás přivedlo i k nim,“ dodal.

Jeden ze svědků popsal, že Amin dodával dívkám drogy výměnou za „sexuální laskavost“ a že využíval svého obchodu k tomu, aby sváděl zranitelné dívky. Soudce doplnil, že mnoho podezřelých obětí se zdráhalo obrátit se na soud a poskytnout důkazy.

„Jste nebezpečný delikvent, který si vybíral mladé zranitelné dívky," cituje soudce Jonathana Bennetta server DerbyshireLive. „Jste sexuální dravec. Úplné jste těmito dívkami pohrdal. Udělal jste to po dobu víc jak čtyř let,“ upozornil.

Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sorosova nadace přešla do útoku. Zákony proti uprchlíkům dává k soudům

24.09.2018 22:15 Aktualizováno Budapešť - Nadace Open Society Foundations (OSF) amerického finančníka maďarského původu George…

Brusel žene Polsko k soudu EU. Z Varšavy přicházejí nevybíravé reakce

24.09.2018 22:15 Aktualizováno Brusel/Varšava - Evropská komise (EK) žaluje Polsko u unijního soudu kvůli přijetí zákona o polském…

Italská vláda dál bojuje proti migrantům? Přijala přísný dekret o migraci…

24.09.2018 22:14 Aktualizováno Řím - Italská vláda dnes schválila přísný dekret, který slučuje předchozí zákonná opatření o…

Zachránci uprchlíků jsou v šoku: Loď Aquarius 2 nesmí vyplout z přístavu

24.09.2018 22:12 Aktualizováno Řím - Neziskové organizace Lékaři bez hranic (MSF) a SOS Méditerranée uvedly, že jsou šokovány tím,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama