Uprchlík, který brutálně zavraždil 14letou Němku Susann, dvakrát znásilnil 11letou dívku

Berlín - Jedenadvacetiletý uprchlík z Iráku, který čelí obvinění ze znásilnění a vraždy 14leté Němky Susanny, podle justice dvakrát znásilnil 11letou dívku.

Přidejte svůj názor 13 komentářů

Uprchlíci, ilustrační foto

Na činu se navíc údajně podílel 14letý chlapec, který byl dosud v případu veden jako svědek.

Alí B., kterého média identifikovala jako Alího Bašára, nyní sedí ve vyšetřovací vazbě kvůli podezření, že ve Wiesbadenu na konci května znásilnil a zavraždil 14letou dívku.

Wiesbadenské státní zastupitelství dnes oznámilo, že mladík v březnu v uprchlickém zařízení ve Wiesbadenu pravděpodobně znásilnil také 11letou dívku a čin pak zopakoval ještě v květnu.

Podruhé se přitom na znásilnění údajně podílel také 14letý chlapec z Afghánistánu. I on dívku pravděpodobně znásilnil dvakrát. Nyní je rovněž vyšetřovací vazbě.

Čtrnáctiletá Susanna F. zmizela 22. května. O několik týdnů později našli policisté její tělo v těžko přístupném terénu v okrajové čtvrti Wiesbadenu. Policie sdělila, že se dívka stala obětí sexuálního a násilného zločinu. Za hlavního podezřelého považuje Bašára, který jako žadatel o azyl žil v Německu i s rodinou od roku 2015.

Případ vyvolal na německé politické scéně ostrou debatu. Řada politiků varovala před populismem a paušálním obviňováním migrantů, podle dalších kauza vzbudila pochybnosti o práci německých úřadů.

Vstupte do diskuze (13)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hrozba z Evropy? Merkelovou vyděsila slova Donalda Trumpa

16.02.2019 22:27 Aktualizováno Německou kancléřku Angelu Merkelovou děsí, že by evropská auta měla být Spojenými státy vnímána…

V Barceloně demonstrují statisíce lidí, podporují katalánské politiky

16.02.2019 21:27 Desítky tisíc lidí vyšly dnes v podvečer do centra Barcelony na manifestaci, kterou uspořádali…

Ve Francii opět demonstrovaly tisíce příznivců žlutých vest

16.02.2019 20:21 Aktualizováno V Paříži i dalších větších městech Francie se dnes opět konaly demonstrace hnutí žlutých vest,…

Vandal zničili hrob Karla Marxe na hřbitově v Londýně

16.02.2019 20:17 Neznámý vandal v noci dnešek opět poničil na hřbitově v londýnské čtvrti Highgate náhrobní desku…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama