Evropa bude už brzy africká. Globální elity se ji snaží změnit pomocí masové migrace, varuje italský profesor

Řím - Italský profesor Giampaolo Rossi přednášející na Link Campus University v Římě tvrdí, že elity v celé Evropě se pokoušejí změnit povahu kontinentu tím, že usnadňují masovou migraci milionů z Afriky do Evropy. Varuje, že spolu s migranty přijdou i velké problémy.

Přidejte svůj názor 30 komentářů

Lékaři bez hranic pomáhají migrantům
doporučujeme

Rossi cituje nedávný rozhovor s odborníkem na Afriku Stephenem Smithem, který uvedl, že „v rámci dvou generací bude nejméně 100 milionů mladých Afričanů připraveno přijít do Evropy" a který konstatoval, že 40% Afričanů má dnes méně než 15 let.

Smith také varoval, že stojíme před "největším populačním růstem v lidských dějinách". Navíc podle něj nemigrují ti nejchudší, ale jen ti, kteří si to mohou dovolit – tedy ti, kteří mohou zaplatit pašerákům nemalé částky.

„Tento exodus destabilizuje naši společnost,“ píše Rossi na serveru italského deníku Il Giornale s tím, že integrace těchto lidí může trvat jednu nebo dvě generace, nebo i déle. 

Rossi obviňuje „globalizovanou elitu" a tvrdí, že lidé, jako je miliardář George Soros, stojí za tlakem na masovou migraci do Evropy. „100 milionů lidí, většinou mužů ve věku 18 až 35 let, přijde do Evropy do roku 2050," varuje a tvrdí, že jde doslova o „šílenství“. 

„A ne kvůli rasistickému pozadí nebo kvůli nenávisti k těm mužům a ženám, kteří tu hledají svou budoucnost, ale protože tento exodus destabilizuje naši společnost nejen z ekonomického a sociálního hlediska, ale také z kulturního hlediska, protože integrace je dlouhý proces a jeho úspěch je často viditelný až ve druhé nebo třetí generaci,“ dodává s tím, že někdy je integrace kvůli neslučitelné kultuře téměř nemožná.

Loading...
Vstupte do diskuze (30)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Andrej Kiska byl obviněn. Špinavá politická kampaň, ohradil se exprezident

06.12.2019 17:20 Aktualizováno Slovenská policie obvinila bývalého prezidenta Andreje Kisku z daňového podvodu, jehož se podle ní…

Další slovenský soudce se vzdal taláru, donášel informace Kočnerovi

06.12.2019 17:14 Kvůli svým stykům s kontroverzním podnikatelem Marianem Kočnerem, obviněným z objednávky vraždy…

Šílenství kvůli Gretě. Vyvolala chaos v Lisabonu i Madridu, zasahovala…

06.12.2019 16:28 Do Madridu dnes z Lisabonu vlakem dorazila švédská ekologická aktivistka Greta Thunbergová. Ve…

Sjezd SPD definitivně rozhodl. V čele strany jsou dva odpůrci Merkelové

06.12.2019 16:22 Novými předsedy německé vládní sociální demokracie (SPD) se dnes stali členka Spolkového sněmu z…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama