Dívce se po rozchodu udělalo zle. Lékaři zjistili proč a sami byli v šoku

Londýn - Mladá dívka Kate Stallardová pocházející z Velké Británie si před časem prošla bolestivým rozchodem. Začala po něm trpět silnými bolestmi hlavy, což přičítala emočnímu vypětí a stresu, který s sebou přináší každý konec vztahu. Poté, co se její stav nezlepšoval, se ale rozhodla vyhledat lékaře. A ti pro ni měli šokující zprávu.

Přidejte svůj názor 12 komentářů

Ilustrační foto

Zlom přišel ve chvíli, kdy se dívce udělalo špatně a omdlela v koupelně. Rozhodla se proto vydat k lékaři, kterému se svěřila s tím, že od rozchodu trpí na bolesti hlavy a deprese.

Ačkoliv začala cvičit a chodit na procházky, její stav se nezlepšoval. Bezmocná dívka si už nevěděla rady a nedokázala se z následků rozchodu dostat sama.

Lékařům také řekla, že trpěla velmi silnou menstruací a dělá se jí stále hůře. Ti ale začali pátrat po jiné než emoční příčině jejich problémů. A zjistili, že trpí leukémií.

"Máte rakovinu a bez chemoterapie vám zbývá 48 hodin života," oznámili dívce podle britských médií lékaři.

Ukázalo se, že problémy, které dívka přisuzovala rozchodu, ve skutečnosti pocházely z rakoviny, kterou doprovázela otrava krve a oslabený imunitní systém.

Dívka musela neprodleně podstoupit sérii ozařování,lékaři jí ale nedávali velké šance na přežití. Nakonec Britka nemoc porazila, přežila a vyléčila se. 

Poté se ale dozvěděla další zdrcující zprávu. Chemoterapie ji zbavila plodnosti a jelikož nebyl čas na to, aby si dívka nechala zmrazit vajíčka, nikdy nebude mít děti. Svůj život ale zachránila.

Vstupte do diskuze (12)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

UKIP se radikalizuje. Chce být populistický, vyhlásil válku politické…

21.09.2018 10:46 Londýn - Strana nezávislosti Spojeného království (UKIP), která byla jednou z hnacích sil kampaně…

Vypukne Oktoberfest, pivo zdraží. Můžete zkusit adrenalinovou atrakci…

21.09.2018 09:31 Aktualizováno Mnichov - Několik nových atrakcí a především zase o něco dražší pivo přinese letošní Oktoberfest.…

Polsko bude platit. Exhumacemi porušilo práva vdov, rozhodl soud ve…

21.09.2018 08:12 Štrasburk - Evropský soud pro lidská práva (ESLP) ve Štrasburku dnes shledal Polsko vinným z…

Katalánce rozdráždily e-maily soudců, v Barceloně protestovaly tisíce lidí

21.09.2018 08:04 Aktualizováno Barcelona - V Barceloně ve čtvrtek večer protestovaly tisíce separatistů, informovala španělská…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama