Dívce se po rozchodu udělalo zle. Lékaři zjistili proč a sami byli v šoku

Londýn - Mladá dívka Kate Stallardová pocházející z Velké Británie si před časem prošla bolestivým rozchodem. Začala po něm trpět silnými bolestmi hlavy, což přičítala emočnímu vypětí a stresu, který s sebou přináší každý konec vztahu. Poté, co se její stav nezlepšoval, se ale rozhodla vyhledat lékaře. A ti pro ni měli šokující zprávu.

Přidejte svůj názor 12 komentářů

Ilustrační foto

Zlom přišel ve chvíli, kdy se dívce udělalo špatně a omdlela v koupelně. Rozhodla se proto vydat k lékaři, kterému se svěřila s tím, že od rozchodu trpí na bolesti hlavy a deprese.

Ačkoliv začala cvičit a chodit na procházky, její stav se nezlepšoval. Bezmocná dívka si už nevěděla rady a nedokázala se z následků rozchodu dostat sama.

Lékařům také řekla, že trpěla velmi silnou menstruací a dělá se jí stále hůře. Ti ale začali pátrat po jiné než emoční příčině jejich problémů. A zjistili, že trpí leukémií.

"Máte rakovinu a bez chemoterapie vám zbývá 48 hodin života," oznámili dívce podle britských médií lékaři.

Ukázalo se, že problémy, které dívka přisuzovala rozchodu, ve skutečnosti pocházely z rakoviny, kterou doprovázela otrava krve a oslabený imunitní systém.

Dívka musela neprodleně podstoupit sérii ozařování,lékaři jí ale nedávali velké šance na přežití. Nakonec Britka nemoc porazila, přežila a vyléčila se. 

Poté se ale dozvěděla další zdrcující zprávu. Chemoterapie ji zbavila plodnosti a jelikož nebyl čas na to, aby si dívka nechala zmrazit vajíčka, nikdy nebude mít děti. Svůj život ale zachránila.

Vstupte do diskuze (12)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Francie je zděšená. Vandalové zneuctili téměř 100 židovských hrobů u…

19.02.2019 20:50 Aktualizováno Neznámý pachatel v noci na dnešek zneuctil bezmála stovku hrobů na židovském hřbitově ve…

Útočník v Marseille pobodal dva lidi. Může jít o terorismus

19.02.2019 20:20 Aktualizováno Dva lidi dnes pobodal v centru jihofrancouzského přístavu Marseille muž, kterého krátce nato…

Německo povolí Huawei stavbu 5G sítí, USA navzdory

19.02.2019 20:08 Aktualizováno Německá vláda je nakloněna možnosti dovolit čínské společnosti Huawei účast na budování mobilních…

Nová evropská průmyslová politika? Franci s Německem odhalily plán

19.02.2019 19:46 Francie a Německo dnes představily plán aktivní evropské průmyslové politiky. Měla by starému…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama