Dívce se po rozchodu udělalo zle. Lékaři zjistili proč a sami byli v šoku

Londýn - Mladá dívka Kate Stallardová pocházející z Velké Británie si před časem prošla bolestivým rozchodem. Začala po něm trpět silnými bolestmi hlavy, což přičítala emočnímu vypětí a stresu, který s sebou přináší každý konec vztahu. Poté, co se její stav nezlepšoval, se ale rozhodla vyhledat lékaře. A ti pro ni měli šokující zprávu.

Přidejte svůj názor 12 komentářů

Ilustrační foto

Zlom přišel ve chvíli, kdy se dívce udělalo špatně a omdlela v koupelně. Rozhodla se proto vydat k lékaři, kterému se svěřila s tím, že od rozchodu trpí na bolesti hlavy a deprese.

Ačkoliv začala cvičit a chodit na procházky, její stav se nezlepšoval. Bezmocná dívka si už nevěděla rady a nedokázala se z následků rozchodu dostat sama.

Lékařům také řekla, že trpěla velmi silnou menstruací a dělá se jí stále hůře. Ti ale začali pátrat po jiné než emoční příčině jejich problémů. A zjistili, že trpí leukémií.

"Máte rakovinu a bez chemoterapie vám zbývá 48 hodin života," oznámili dívce podle britských médií lékaři.

Ukázalo se, že problémy, které dívka přisuzovala rozchodu, ve skutečnosti pocházely z rakoviny, kterou doprovázela otrava krve a oslabený imunitní systém.

Dívka musela neprodleně podstoupit sérii ozařování,lékaři jí ale nedávali velké šance na přežití. Nakonec Britka nemoc porazila, přežila a vyléčila se. 

Poté se ale dozvěděla další zdrcující zprávu. Chemoterapie ji zbavila plodnosti a jelikož nebyl čas na to, aby si dívka nechala zmrazit vajíčka, nikdy nebude mít děti. Svůj život ale zachránila.

Vstupte do diskuze (12)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Halal maso může nést označení biovýrobek, doporučil advokát soudu EU

20.09.2018 20:55 Aktualizováno Lucemburk - Maso zvířat zabitých v rituálních porážkách (takzvané halál maso) může nést označení…

Nápor uprchlíků? Trump navrhl Španělsku postavit přes Saharu zeď

20.09.2018 20:36 Aktualizováno Madrid - Americký prezident Donald Trump před časem navrhl, aby Španělsko problém s migrací z…

Blamáž v Salisbury: Žádný novičok v restauraci, dvojice mystifikovala celý…

20.09.2018 18:45 Londýn - Úmyslná mystifikace je patrně jednou z linií vyšetřování případu nevolnosti dvou hostů v…

Soud poslal Le Penovou na psychiatrii. Z tohoto režimu jde strach, zuří na…

20.09.2018 17:27 Paříž - Vůdkyně francouzské krajní pravice Marine Le Penová se ostře ohradila proti soudnímu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Světa

reklama
reklama